2752
2734
خب وقتی گرسنس چطور گیجش کنم فقط جیغ میکشخ

قبل از اینکه گرسنش بشه خیلی و شروع کنه ب جیغ بزارش رو‌پاهات و‌بزار بخوابه وقتی گرسنش بشه بیدار میشه تو‌هم سینه رو‌بزار تو دهنش .

رنجیدم ؛ ولی تهش خیلی شیک خندیدم   
عزیزم امیشه آبجوش خنک شده و شیرخشک پیشت باشه,زودآمادش کنی بهش بدی.درعین حال وسط شیرخشک سینت بذار تو ...

میخوام حتما اینکارمیکنم مرسی عزیزم

من مامان یک عدد عشق ناز هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مثل من که آلان هیچ لذتی نمیبرم و فقط فکرم درگیر شیردهیه عذاب می‌کشم، شما که با تجربه این دلسوزانه به ...

بهش یه شیر خشک خوب بده که بهش بسازه وقتایی که حوصله داره یا تازه از خواب بیدار شده شیر خودتو بده، شبا که پا میشه برای شیر شیر خودتو بده چون شبا شیرت بهتره و چربی بیشتری داره  واز همه مهم تر آرامش داشته باش چون نوزاد آرامشو از تو میگیره و لذت ببر از مادر بودن به خودت برس آهنگ گوش بده برقص میبینی نوازدتم آروم تر میشه 

بعضی آدما تو زندگی نقش هله هوله رو دارن...قشنگ و خوشمزه وبامزن ولی جلوی رشدمونو میگیرن
میخوام حتما اینکارمیکنم مرسی عزیزم

خیلی هم حساس نباش خواهر خودم بچش سینه اش نگرف شیرخشک داد الان الحمدللّه بزرگ شده برای خودش,غصه اصلا نخوریا تلاش کن بهترین کار رو بکنی اما غصه نخور بخاطر بعضی چیزایی که ناخواسته پیش میان

خدایا چنان کن سرانجام کار      تو خشنود باشی و مارستگار💖
به اگه کافی بود چرا شیرخشک دادی پس؟ نه عزیزم.تاپیک بارداری پارسالمه

بخاطر زردی دکتر گف سه روز فقط شیر خشک بده، از اون له بعد عادت کرد به شیشه

تو چیزای مقوی بخور  شیرت خوب میشه آبگوشت و سوپ پای مرغ و سوپ جو انقدر شیرو چرب میکنن ، اینا ...

من همه اینا رو خوردم و فایده نداشت شیرم ابکیه بچم یه سال و زوماهشه ۸کیلوعه

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه
من همه اینا رو خوردم و فایده نداشت شیرم ابکیه بچم یه سال و زوماهشه ۸کیلوعه

وای، من مردم برا اینکه بچم شیر خودمو بخوره، من شیرم فوق العاده غلیظ و قوام داره، چرب و سنگین،اما چه فایده بگم به شیشه عادت کرده و با بدبختی و گریه تو کل شبانه روز دوسه بار میخوره،توروخدا برام دعا کنید تا پایان شیش ماهگی حداقل، شیر خودمم بخوره حتی شده روزی یبار

من شیرم خیلی زیاد نیس ولی کافیه چون وزن گیریش خوب بود، حسرت میخورم بعد از اینهمه زخم نوک سینه و پوزیشن های اشتباه شیردهی، درست موقعی که سینم خوب شد و فهمیدم چطور بغلش کنم همه چی خراب شد

الآن بزرگترین آرزویم شیر دادن به بچمه،هرروز گریه میکنم

به اگه کافی بود چرا شیرخشک دادی پس؟ نه عزیزم.تاپیک بارداری پارسالمه

چطور پسرت دو شیره شده

ارزومه دخترم هم شیر خودمو بخوره هم وقتایی که سر کارم و مجبورم شیر خشک

خوش به سعااااادتت بهتر از این نمیشخ

عزيز يكم منو راهنمايي كن ميخوام شيشه رو ندم بنظرت سينمو ميگيره؟؟

چند ماهه گذشته ؟ شبا سینتو میخوره ؟ شیر سینت ترش نشده ؟

به نام خدای نور ✨پیش به سوی تناسب اندام 💃 وزن فعلی ۸۲_ تاریخ شروع _ ۱۴۰۳/۳/۲۳ . هدف ۷۰
چند ماهه گذشته ؟ شبا سینتو میخوره ؟ شیر سینت ترش نشده ؟

چهار ماه و نيم  تا دوماه خوب بود بعد تا سه ماه هم كم ميخورد پستوك بعد دوماه بهش دادم و اينكه شيشه هم الان دو هفته اي فقط پنج ديقه ميخورد قبل اينكه شيشع بدم از وقتي شيشه دادم اصلا نخورد ختي شبا تو خواب

چهار ماه و نيم  تا دوماه خوب بود بعد تا سه ماه هم كم ميخورد پستوك بعد دوماه بهش دادم و اينكه شي ...

شیرت خشک نشده ؟ خیلی گذشته که

اگ شیر داری کم کم شبا بجای شیشه شیر بده

به نام خدای نور ✨پیش به سوی تناسب اندام 💃 وزن فعلی ۸۲_ تاریخ شروع _ ۱۴۰۳/۳/۲۳ . هدف ۷۰
وای، من مردم برا اینکه بچم شیر خودمو بخوره، من شیرم فوق العاده غلیظ و قوام داره، چرب و سنگین،اما چه ...

سلام خانوم

منم شرایطم شبیه شماست

آخر چی شد؟ الان بچتون چی میخوره؟

حالتون بهتر شد

منم ناااااراحتم

سلام خانوم منم شرایطم شبیه شماست آخر چی شد؟ الان بچتون چی میخوره؟ حالتون بهتر شد منم ناااااراحتم

سلام گلم، بله میخوره اما فقط نصفه شبا،  خیلی هم کم

دیگه بیخیالش شدم پاک

2706