2737
2734

باها حتما صحبت کن زنش گناه داره و اگر بفهمه ممکنه زندگیشون از هم بپاشه اگذ خودت هم نمیتونی از کسی کمک بگیر که برادرت ازش حرف شنوی داره مثل مادر.گاها به تلنگر باعث میشه انسان به خودش بیاد

مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان خدایی نکرده اگه خواهرشوهرتون بفهمه داداشش خیانت میکنه چیکار باید میکرد ؟   

همونو بگید دوستان 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2728

نصیحتش میکنم وتهدیدکه به زنش میگم😊نمیگما فقط دراین حد که خودشوجم کنه،،،کلامخالفم باخیانت مردچه شوهرم باشه چه داداشم چه بابام

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2738

به مامان بابام میگم تا بدون اینکه زنش بفهمه و زندگیش خراب شه،بابام داداشمو آدم کنه.(بابام از پس داداشام برمیاد حساب میبرن ازش)

خلاصه به زنش نمیگم

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"

چند وقت پیش دخترمو بردم تهران دکتر که ازش چک آپ بگیره 

نزدیک یه پارک پایین  ازمایشگاه دخترم گفت جیش دارم بردمش دستشویی اونجا 

بعد چند روز جاریم زنگ زد گفت پریروزا تو بودی فلان پارک؟؟ گفتم چطور مگه آره 

گفت هیچی یه نفر تو رو دیده 

منتظر اتفاقات خوبم 
ب من چه من خیلی بتونم کلاه خودمو سفت نگه داذم

عاطی؟؟؟ازتوبعیدبود....خواهرشوهربازی دراین حد؟؟؟😁

خوشبختی تودل آدمهاست دل که خوش باشه آدم خوشبخته❤❤خوشبختی یعنی داشتن کسی که بااومدنش توزندگیت همه نداشته هاتو ازیادببری😊

گفتم خب دیده چیکار کنم کیه حالا گفت هیچی بماند

تعریف نکرد و نگفت کی بوده

تاااا  همین چند وقت پیش گفتم نگفتی کی منو دیده بود گفت هیچی بابا داداشم با دوست  دخترش اونجا بودن  ترسیده بود تو دیده باشیش

گفته بهت زنگ بزنم از زبونت بکشم😐😐😐

منتظر اتفاقات خوبم 
عاطی؟؟؟ازتوبعیدبود....خواهرشوهربازی دراین حد؟؟؟😁

😁😁😂😂😂😂😂😂

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

متاسفانه خیانت رو همه بطور کلی و عمومی تقبیح می کنند، ممکنه خیلی هاش از سر هوسبازی باری باشه خوب این جدا، اما لطفا همه رو با یه چوب نرونید تا قبل از اینکه از جزئیات ماجرا مطلع باشید اگگ، خیانت گاهی یه واکنش در مقابل یه کنش، همه اون واکنش رو می ببین ولی دنبال این نیستن که علت رو پیدا کنند، شما بهتره اول باهاش صحبت کنید ببینید دلیل این کارش چی بوده اگر دلیل موجهی داره خوب باید علت رو اول از بین برد. 

آقااااا هستم ، اگر مخالف حضور آقایون هستید در این سایت به مدیریت بگید کلا قوانین رو عوض کنه، پس لطفا بجای توهین از طریق مدیریت سایت شرایط رو تغییر بدید. 
2706