2733
2739

به شدت ترسوام اونم فک کنم جن دیده بود اصلا خابم نمیبره فردا رو چیکار کنم چجور بخابم حالا😭😭😭

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

آیه الکرسی و چهار قل بخون به خودت فوت کن راحت بخواب گلم

خدایا همه از تو می خواهند"بدهی" من از تو می خواهم "بگیری" خستگی، دلتنگی و غصه ها را از لحظه لحظه ی روزگار همه ی آنهایی که دوستشان دارم. آمین❤❤

بسم الله بگو بخواب جانم 😎

اسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ ************ برای ادای قرض سنگین 1002بار خواندن سُبحانَ اللهِ وَ بِحَمدِهِ سُبحانَ اللهِ العَظیمُ
جن دیده بود!؟ 

اره😔

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍

الان میخوای ماهم از ترس بشاشیم به خودمون 😏😏😏😏

اسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ ************ برای ادای قرض سنگین 1002بار خواندن سُبحانَ اللهِ وَ بِحَمدِهِ سُبحانَ اللهِ العَظیمُ

جاریه من اول جن بود بعد

ولی رو من با این جاریم هست خیلی دیر ازدواج کرد

هم سن الان من بود که ازدواج کرد و اومد شهر الان اصلاااا نمیشه بشناسش که همون آدم هست اینقد کلاس میزاره و خودشا میگیره که نگووو

من از زندگی مجردیش چیزی نمیدونم ولی اطرافیان میگن حتی نمیدونسته نوار......چی هست اما الان بهترین مارکا رو استفاده میکنه میاد پز میده من که اصلا پیشش نمیشین ولی اطرافیان که تعریف میکنن آدم کفری میشه از دستش 

به کل چادر رو گذاشته کنار، هر ماه موهاش یه رنگیه اصلا هم خوشگل نیست خودشو به زور آرایش میخاد خوشگل کنه من اصلا بهش حسودیم نمیشه چون از هر نظر ازش کم ندارم نمیخام خودمو جلو بقیه بالا نشون بدم حالامن ساده هستم ولی آرایش میکنم 

به نظرتون اون که اینکارا رو میکنه از نظر همه خیلی باکلاسه؟ 

خودش اینجوری فکر میکنه 

جاریه من اول جن بود بعد ولی رو من با این جاریم هست خیلی دیر ازدواج کرد هم سن الان من بود که ازد ...

چیشده😯

2706