2737
2739
عنوان

كممممممك

252 بازدید | 20 پست

سلام دوستاى گلم دخترم ٤سالشه وهميشه مشكل يبوست داشته وتحت نظردكتره.دوسه ماهى بودكه بهترشده بودتااينكه الان رفت دستشويى ويكم طول كشيدتا شكمش كاركنه ازمقعدشم خون اومد درصوتيكه بارهاشده شديدأيوبس شده ولى تاحالاخون نيومده بودخيلى نگرانم بنظرتون خطرناكه آخه فرداهم دكترش نيست نميدونم چكاركنم

دختر منم شکمش که یبس بشه زور بزنه خون میاد بردمش دکتر گفت اشکال نداره اگه چند بار پشت سرهم تکرار بشه خطر داره 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زخم شده دیگه طفلکی

چیز مهمی نیست

اگه میتونی و اجازه میده با سرنگ براش عسل تزریق کن جواب میده😯

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)
2728

نترس عزیزم به خاطر فشاری هست که بهش اومده

سعی کن تغذیه ش رو کاملا دقیق تحت نظارت بگیری تا اذیت نشه

احتمالا خراشی روی مقعدش ایجاد شده پماد انتی هموروئید براش خوبه

ولی بهتره با دکترش هم مشورت کنی

با حیوانات مهربون باشیم 🥰
2740

هرروز بهش الو خاکشیر بده مشکلش حل میشه کامل هرروز ها مگر اینک اسهال بشه 

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
عسل خالى ياباروغنى چيزى مخلوط كنم

عسل خالی 

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)