2733
2739
عنوان

طلاق و مهریه

162 بازدید | 12 پست

بچها بنظرتون شوهری ک میخاد زنشو به خاطر راه اومدن با دل خانوادش طلاق بده در دوران عقد؛؛ باید ازش مهریه گرفت؟ کسایی هستن ک در دوران عقد مهریه گرفته باشن؟؟

اره عصمت ي دخترو بردن بايد چوب تو اونجاي شوهره كرد مهريه ك سهله

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره جدا شدم. توافق کردیم سر ۱۲۰م و رفتیم طلاق توافقی 

ب منم همین مقدار پیشنهاد کردن_اما قبول نکردم من شوهرم خونه داره و 3 دونگ از خونش ب من قولنامه داده منم خونه و ماشین و حقوقشو توقیف کردم موضوع ما سر حرفای خاله زنکیه همه امیدم ب اینک دادگاه ک رفتیم سازش کنه باهام

ب منم همین مقدار پیشنهاد کردن_اما قبول نکردم من شوهرم خونه داره و 3 دونگ از خونش ب من قولنامه داده م ...

حرفای ماهم خاله زنکی بود در واقع پدر و مادرش مسبب جدایی بودن. اگه خونه ب نامته و حقوق داره از خودش اصلا کوتاه نیا و همه مهر رو بگیر. فک کردن زرنگن با یه کم پول قضیه رو تموم کنن

حرفای ماهم خاله زنکی بود در واقع پدر و مادرش مسبب جدایی بودن. اگه خونه ب نامته و حقوق داره از خودش ا ...

اره خونه بنامم زده_دادگاه ک میریم برا مهریه چجوریه؟ قاضی چه سوالاتی میپرسه شما رفتی؟

2740
اره خونه بنامم زده_دادگاه ک میریم برا مهریه چجوریه؟ قاضی چه سوالاتی میپرسه شما رفتی؟

ما برای مهریه نرفتیم دادگاه چون طلاقمون توافقی بود قاضی فقط توافقمون رو تایید کرد و حکم داد . ک برا اونم من نرفتم

مهریه حق مسلم توست عندالمطالبه باشه که شرایط گرفتنش اسونتره ولی عجله نکن برای گرفتن مهریه بزار خانوا ...

اونا  میخان منو با ی مبلغ خیلی کم رد کنن منم قبول نکردم حرف سازشم اصلن نمیزنن مادرش و خاهرش بامن خیلی بدن اونا باهام دعوا کردن-حالام مادرش گفته من نمیخامت منم طلاقتو میدم مادرش حرفش یه کلامه ببخشید ولی خیلی پاچه پارس! منم تاکیدم فقط رو مهریه هست توافقی رو ب کلی رد کردم چون خیلی ب ضررمه-شوهرمم خیلی خسیسه حالا نمیدونم چجوری میخاد از خونه و ماشینش بگذره و بده ب من برای مهریم-من فقط خونه و ماشینشو میخام بقیشم بهش گذشت میکنم-نمیدونم بده بهم یا سازش کنه

اگه خونه و ماشین بنام اونه نخواد هم بده براحتی میتونی تصاحب کنی ازحقت نگذر مهریه ات رو اجرا بزار  دولت خودش  آموالشو  توقیف میکنه در صورت نداشتن اموال  بنام بزار دادگاه  روال عادی رو طی کنه توافقم  نکن  مگه بشرط اجرا کردن خاسته هات