2733
2734
اول اجازه گرفتیم بعد تدارکاتو شروع کردیم خونوادش حرفی ندارن شوهرخواهرم لج کرده

احتماله زیاد پرش کردن که نتونستن دوسه ماه دیگه صبرکنن این دلشون نبوده تو مراسمش توباشی وگرنه عقب مینداختن و....

وگرنه قبلش که راضی بوده حالا هم شمااصرار نکنید که هوا برش داره شاید خودش فرستادش

گاهی وقتا دادن شانس دوباره به کسی مثله دادن یه گلوله اضافه است برای اینکه بار اول نتونست تورو خوب هدف بگیره ... برای یک زن جدایی آخرین انتخابشه.. وقتی همه ی تلاششو کرده اما طرفش عوض نمیشه زنی که تو اون زندگی داره خفه میشه. حرمتش مچاله شده، دلش شکسته، غرورش خرد شده، اعتمادش از بین رفته،و مهمتر از همه اینکه اولویته آخره اصلا شاید نباشه آدما همیشه از جایی سقوط میکنن که بهش تکیه کردن .....هیچوقت اجازه نده کسی دو بار بهت بفهمونه که تورو نمیخواد هیچوقت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مادر شوهرش میشه عمه ما

پس پسرعمتون به رحمت خدا رفته

معمولا عمه ها با برادرزاده ها خیییییلی خوبن 

دامادتون شاید لج کرده

گاهی وقتا دادن شانس دوباره به کسی مثله دادن یه گلوله اضافه است برای اینکه بار اول نتونست تورو خوب هدف بگیره ... برای یک زن جدایی آخرین انتخابشه.. وقتی همه ی تلاششو کرده اما طرفش عوض نمیشه زنی که تو اون زندگی داره خفه میشه. حرمتش مچاله شده، دلش شکسته، غرورش خرد شده، اعتمادش از بین رفته،و مهمتر از همه اینکه اولویته آخره اصلا شاید نباشه آدما همیشه از جایی سقوط میکنن که بهش تکیه کردن .....هیچوقت اجازه نده کسی دو بار بهت بفهمونه که تورو نمیخواد هیچوقت 

خب شاید نتونین کاری بکنید ،،به پدر و مادر ت و خواهرت دلداری بده اما ایشون احتیاج به مشاور دارن ،،،این بیشتر از درونشون میاد علتش ،،،به درست یا غلط بودن این رسم کار نداریم اینکه روح همسر و تعداد زیادی آدم دیگه رو زنده به گور میکنن تا احترامی برای یک مرده نگه داشته باشن هم کاری نداریم،،ایشون برای آرامش دل خودش میتونست شرکت نکنه و از خانواده خانومش هم دلجویی کنه از  این بابت ،ولی تمام تلاشش رو برای به نحو احسنت شرکت کردن خانومش تو مراسم میکرد ،اصلا متوجه آسیبی که با این کارش به رابطه خودش با همسرش میزنه نیست متاسفانه

خواهی که ز هیچ کس به تو بد نرسد،،،،بد گوی و بد آموز و بد اندیش مباش😊
2738

این دیگه واقعا مسخره است. برادرهات یا پدرت برن دنبالش و بیارنش. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
اول اجازه گرفتیم بعد تدارکاتو شروع کردیم خونوادش حرفی ندارن شوهرخواهرم لج کرده

پس بهانه جو‌هست بی خیال جشن روبگیرید شوهرعمه ام دوهفته است ازسرطان مرده تومراسمش مشکی پوشیدم چندروزبعد رفتم ارایشگاه وقتی اقوام همسرم وخودهمسرم گفتند عزاننشستی گفتم من برای کسی عزانمیشینم ورنگ لباس من قرمز مشکی ابی اونو زنده میکنه وجاریم گفت احسنت امابراش عاشورا ویس خوندم به روحش برسه مردان  ایرانی بعضی شون بسیار خرافاتی اند وسطح فرهنگ پایین وبهانه جو 

من اصلا برای کسی مشکی هم‌نمیپوشم فقط تومراسم میپوشم ازمشکی بدم میاد کراهت داره پوشیدنش

آره جوون بود از اول هم قرار نبود بیاد فقط خواهرم میخواست بیاد که نمیزاره

شاید مادرشوهرش نذاشته که شوهر خواهرتم هم مخالفه

برای سلامتی همسرم و بچه هام و خونه دارشدنمون با دلهای پاکتون لطفا یه صلوات😘😘😘😘
2706