2737
2734
منو خومیگه نمیخوام بچه هام مثل توبشن،بعدخدامیدونه،معلم بچم تماس گرفت تشکرکردبابت اخلاق بگم گفت آفرین ...

والا نمیدونم اینا چه مرگشونه ببخشید اینو میگم موقع نزدیکی احساساتشون قلمبه میشه😥😥😥😥

برای سلامتی همسرم و بچه هام و خونه دارشدنمون با دلهای پاکتون لطفا یه صلوات😘😘😘😘
چرا طلاق نمیگیری.کسی ک این همه بدی درحقت کرده و کوچیکت کرده ب چ حقی دست رو بلند میکنه،خب طلاق بگیر&n ...

خ راحت میگی طلاق،پس بچه هام چی من بدون اونازنده نمیمونم،اونافرشته نگهبان منن،خ ارزش دارن برام که دارم تحمل میکنم،خدابزرگه،میدونم خداهنوزولم نکرده  

دلم شکسته....،اللهم عجل لولیک الفرج،اللهم صلی علی فاطمه وابیهاوبعلها وبنیها وسرالمستودع فیهابعددمااحاط به علمک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا نمیدونم اینا چه مرگشونه ببخشید اینو میگم موقع نزدیکی احساساتشون قلمبه میشه😥😥😥😥

دقیقا فقط اون‌موقع کمی مهربون میشن 

دلم شکسته....،اللهم عجل لولیک الفرج،اللهم صلی علی فاطمه وابیهاوبعلها وبنیها وسرالمستودع فیهابعددمااحاط به علمک
2731
خ راحت میگی طلاق،پس بچه هام چی من بدون اونازنده نمیمونم،اونافرشته نگهبان منن،خ ارزش دارن برام که دار ...

من حالا حالاها اسم طلاقو ب زبون نمیارم ب کسیم پیشنهاد نمیدم بدم میاد،اما اینطور ک شما تعریف کردید دیگ جای واسه گفتن حرفی نموند،این رفتار همسرتون با شما اگ جلو چشم بچه هاتون باشه تاثیر جبران ناپذیری در ایندشون داره،امیدوارم ک زندگیتون اخلاقو رفتاره همسرتون درست بشه واقعا گناه دارن طفل معصوم ها،شب خوبی داشته باشی🌹

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
2738
خوب همین بده دیگه زود قضاوت میکنن و جوش میارن و هیچی حالیشون نمیشه اون لحظه بعد پشیمون میشن به معذرت ...

اره گلم من همسرم رفتارهای ویژه زیاد داره و واقعا بعد ۱۲سال هنوز مثه تازه عروسا باهام هس و خیلی ازش راضیم ولی متاسفانه این زوود عصبی شدنش منو خیلی دلگیر میکنه ولی دارم با قانون جذب درستش میکنم خداروشکر خیلی راضیم چندوقته ازش🙏🙏🙏😊