2733
2734
عنوان

چقدر پز میدین ؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1773 بازدید | 81 پست

کاش سر هنراشون پز میدادن

برا چیزی پز میدن که هیچ نقشی تو داشتنش نداشتن

مثلا قیافه  قد  پول باباشون پول شوهراشون خونشون😑

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالم از ادمایی ک پز میدن بهم میخوره بااینک خودمم همه چی دارم حسادت نیس ولی نمیتونم تحملشون کنم

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
2728
2738

بچه ها اولا نمیخام به روستایی‌ها عزیزم بی احترامی کنم همشون رو تخم چشم من جا دارن و همشون رو دوستدارم آدمهای خون گرم و مهمان دوستی هستن 

ولی رو من با این جاریم هست خیلی دیر ازدواج کرد

هم سن الان من بود که ازدواج کرد و اومد شهر الان اصلاااا نمیشه بشناسش که همون آدم هست اینقد کلاس میزاره و خودشا میگیره که نگووو

من از زندگی مجردیش چیزی نمیدونم ولی اطرافیان میگن حتی نمیدونسته نوار......چی هست اما الان بهترین مارکا رو استفاده میکنه میاد پز میده من که اصلا پیشش نمیشین ولی اطرافیان که تعریف میکنن آدم کفری میشه از دستش 

به کل چادر رو گذاشته کنار، هر ماه موهاش یه رنگیه اصلا هم خوشگل نیست خودشو به زور آرایش میخاد خوشگل کنه من اصلا بهش حسودیم نمیشه چون از هر نظر ازش کم ندارم نمیخام خودمو جلو بقیه بالا نشون بدم حالامن ساده هستم ولی آرایش میکنم 

به نظرتون اون که اینکارا رو میکنه از نظر همه خیلی باکلاسه؟ 

خودش اینجوری فکر میکنه  اینقدر پزی جاریه من

بلد نیستم‌پز بدم. حتی اگه چیزی واسه پز دادن داشته باشم.

اینقد بدم میاد از این اخلاقممممم😂😂😂

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

یکم دیگه فکرکن اگه چیزی بودبازم پزبده😅😅😅😅

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....

عجب .هلاک شدم از خنده 😁از فردا همه جا پز میدم شما درد ودل حالیتون نیست 😂😂😂

وزن قبلی 63 .وزن فعلی 59.مدت رژیم سه هفته .قد 160 .هدف اول 57 .هدف دوم53 .فقط کالری شماری و حلقه ....
2706