2737
2734
عنوان

از کی بخام

91 بازدید | 7 پست

ب کی متوسل بشم ک عشقم مال خودم بشه

طاقت ندارم جلو چشمم داماد بشه

دعا کنین واسم با دلای پاکتون

نصیحت نکنین ک فراموش کن و...... 

فقط و فقط میخام واسم دعا کنین معجزه بشه

ما و مادرشوهرم شهرستانیم

برادرشوهرم تهران

مادرشوهرم رفته تهران اب مرواریدش رو عمل کرده امروز

اینم بگم که برادرشوهرم  با اینکه ماشین داره اونا رو نبرده

امروز با اسنپ رفتن بیمارستان و برگشتن

حالا صدبار زنگ زدن به ما که فردا صبح زود اینجا باشید که شوهرم اونا رو ببره برای ویزیت بعدش هم برگردونیم شهرستان

من حرصم دراومده که چرا اونا که تهرانن ویزیت نمیبرن ما سه ساعت راه رو باید بریم 

تازه شوهرم کارمنده مرخصی گرفته برادرش شغلش ازاده تقریبا

لطفا نگید که وظیفمونه چون خودم میدونم و تقریبا نود درصد کاراشون رو شوهر من انجام میده ولی داداشش هم وظیفه داره دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما و مادرشوهرم شهرستانیم برادرشوهرم تهران مادرشوهرم رفته تهران اب مرواریدش رو عمل کرده امروز اینم ...

هر تاپیکی میرم این پستو میذاری 

خودت جدا گونه تاپیک بزن عزیزم

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
2731
من اومدم اینجا دارم عر میزنم دعا کنین معجزه بشه یهو این اومد ترکیدم 😂😂😂

همون 

حس همدردی مو نابود کرد 🤣🤣

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه

مهسا جون منم تو شرایط تو بودم الان هیچ حرفی ادم رو اروم نمیکنه ولی به عنوان کسی که یه روزی این شرایط رو گذرونده بهت میگم این امیدواری ها ادم رو زره زره خورد میکنه و بعد ها یاد اوریش میشه مایعه آزارت نمیتونم بگم الان فراموش کن نمیتونم بگم نااومید باش فقط از خدا میخوام اگه قسمتتون نیست خودش به دلت صبر بده واگر هست با بهترین شرایط و موقعیت بهم برسین

تاپیک دوست عزیزمون هم یه فال نیک😁

پروانه را دنبال نکن ،باغچه ات را مرمت کن . پروانه خواهدآمد.
مهسا جون منم تو شرایط تو بودم الان هیچ حرفی ادم رو اروم نمیکنه ولی به عنوان کسی که یه روزی این شرایط ...

مرسی عزیزم

باورت میشه سرشب داشتم گریه میکردم

ب خدا میگفتم حتی اگه بدبختم میشم بهش برسم

فقط و فقط میخام بشه😭😭

2738