2737
2739
عنوان

خانوما کفش و کیف عقد و عروسیتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1948 بازدید | 31 پست
کفش عروسیم تا الان پای سه تا عروس رفته🤗چون خیلی راحته میدم قرض بهشون 

میشه لطفا عکس بزاری؟ من عاشق کفش مجلسیم 🤗

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
چرا از کفشت استفاده نمیکنی؟ من تو بعصی عروسیا استفاده میکنم

چون کیف و کفشم سفید بود و خیلی عروسانه

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه لطفا عکس بزاری؟ من عاشق کفش مجلسیم 🤗

عکسشو ندارم الان عزیزم

یه کفش سفید ساده ی ساده اس 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

من خرید نداشتم! هیچی نخریدن نه لباس نه کفش نه طلا نه لوازم آرایش... 😕

عروسی هم نگرفتیم رفتیم مشهد و برگشتیم! 😐

نمیدونم چرا این همه بخاطرش گذشتم لیاقتشو نداشتن نه خودش نه خانوادش😕

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2731
چون کیف و کفشم سفید بود و خیلی عروسانه

خب کفش سفید پوشیدنش چه ایراد داره 🤔

من چند روز دیگه انفاقا عروسی دعوتم میخام پیرهن نارنجی حریر با کفش سفید بپوشم خیلیم ترکیب قشنگیه

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
عکسشو ندارم الان عزیزم یه کفش سفید ساده ی ساده اس 

آهان. خب پس مبارکت 😘

من خرید نداشتم! هیچی نخریدن نه لباس نه کفش نه طلا نه لوازم آرایش... 😕 عروسی هم نگرفتیم رفتیم مشهد ...

آخی عزیز دلم اخه چرا هیچی نداشتی؟

دور از جون مگه بیوه بودی؟

یا دختر فراری

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍

کفش جشنم کرمیه که چند جاپوشیدم

کفش عروسیمم سفیده هنو جایی نپوشیدم

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
2738
خب کفش سفید پوشیدنش چه ایراد داره 🤔 من چند روز دیگه انفاقا عروسی دعوتم میخام پیرهن نارنجی حریر با ...

کیف و کفش من خیلی عروسانه بود تزئینات زیاد داشت 

کیف و کفش من خیلی عروسانه بود تزئینات زیاد داشت 

عیب نداره سخت نگیر گلی. تو عروسی بپوش شیکه

خانما من واسه عقدم سفید خریدم فقط روز عقدم پوشیدم گفتم تو عروسی هم میپوشمش بنظرتونه خوبه یا زشته هم ...

نه بابا چه بدی داره پا کسی دیگه که نرفته یه شب پای خودت بوده همون بپوش 

آخی عزیز دلم اخه چرا هیچی نداشتی؟ دور از جون مگه بیوه بودی؟ یا دختر فراری

هیچکدوم اتفاقا همه ی فامیل منو میشناسن دوسم دارن شوهرمم فامیله ولی از بچگی به بعد رفت و آمد نداشتیم خوب نمیشناختمشون ولی بعد عقد که کلا خواستگاری تا عقد یه ماه طول کشید بعدش که رفت و آمد داشتیم دیدم شوهرم خونشون از طرف نامادریش اذیت میشه حتی بعضی شبا خونه نمیرفته و تو کارگاهش میخوابیده منم دلم براش سوخت دیدم دستش تنگه فعلا نمیتونه عروسی بگیره و خرجای دیگه هم کنه واسه اینکه از دست اونا خلاص شه 

گفتم عروسی نگیریم حتی واسه خریدم نمیتونست فقط یه خونه اجاره کردیم و مشهد رفتیم اومدیم سر خونه زندگیمون تمام حرف و حدثا و متلکا و کنایه هارو به جون خریدم ولی حس میکنم ارزش این همه دلسوزی رو نداشتن چون قدر نشناسن

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
هیچکدوم اتفاقا همه ی فامیل منو میشناسن دوسم دارن شوهرمم فامیله ولی از بچگی به بعد رفت و آمد نداشتیم ...

الهی که خدا خودش برات جبران کنه مهربون

2706