2737
2734

من مدتیزهست که دچار اختلال افسرده گی شدید شدم دنبال روانپزشک یا روانشناس بالینی با تخصص و دلسوز هستم البته در شیراز کسی سراغ داره معرفی کنه ممنون میشم. 

آقااااا هستم ، اگر مخالف حضور آقایون هستید در این سایت به مدیریت بگید کلا قوانین رو عوض کنه، پس لطفا بجای توهین از طریق مدیریت سایت شرایط رو تغییر بدید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ممنونم

آقااااا هستم ، اگر مخالف حضور آقایون هستید در این سایت به مدیریت بگید کلا قوانین رو عوض کنه، پس لطفا بجای توهین از طریق مدیریت سایت شرایط رو تغییر بدید. 

توی تل گرام پاسخگو هستن؟ و آیا شما باهاشون مشاوره داشتید؟ 

توی تل گرام پاسخگو هستن؟ و آیا شما باهاشون مشاوره داشتید؟ 

آره پاسخگو هستن در یه حدی پاسخگوی همه هستن اما اگه بخواین کمکتون کنه مشاوره تلفنی یا حضوری دارن. خیلی با حوصله و انرژی مثبت و کاربلدن،، من چندبار در مورد دخترم مشاوره گرفتم مجانی،، با ویس توضیح دادن

2738