2737
2734
عنوان

فقططط جککک و طنز😂😂همه باحالا بیاین☺️☺️

| مشاهده متن کامل بحث + 2111 بازدید | 119 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😘😘😘آخهی خوش به حالش چه خوابی گرمش نیست صورتش انگار عرق کرده

عکس بچگیایه دخترشه😐😊

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐
وا جوکه دیگه😂

😆😆😆بترکی فک کردم تو واقعیت اتفاق افتاده

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐
2728

شیخ بالای منبر میگفت:

سعی کنید بچه دار بشید

خیلی ثواب داره.

هنگام زایمان دو تا فرشته میان دهانه رحم رو باز میکنند،

تا زایمان راحت تر انجام و درد کمتری به مادر تحمیل بشه

وقتی تمام شد دو تا فرشته دیگه میان دهانه رحم رو جمع میکنند تا دوباره تنگ بشه...

🤭

پیرمرده پایین منبر داد میزنه:

حاج آقا اون دوتای دومی خونه ما نیومدن 🤦🏻‍♂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

رنجیدم ؛ ولی تهش خیلی شیک خندیدم   
یه روزچندتاتوله سگ براپدرشون تولدمی گیرن روگیک می نویسن  پدرسگ تولدت مبارک    

😮😆😆😆😆

2738
😘😘😘آخهی خوش به حالش چه خوابی گرمش نیست صورتش انگار عرق کرده

این عکس الان نیست عزیزم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
شیخ بالای منبر میگفت: سعی کنید بچه دار بشید خیلی ثواب داره. هنگام زایمان دو تا فرشته میان دهان ...

😮😮😮😂😂😂

من ی بار مطب دکتر بودم دکتره گوزید زیر چشمی منو نگاه کرد من وانمود کردم نفهمیدم  اینو گفتم که ...

منم خواهر شوهر گوزو دارم ک علنا میگوزه تو جمع صداشم میاد خودشو میزنه ب اون راه 😊

درد ها دادی و درمانی هنور 📚

یه دفتر خاطرات دارم مال ۱۴سالگیمه از اول تا اخرش نوشتم خدایا من بدون رضا میمیرم خدایا به هم برسیم الان هرچی فکر میکنم یادم نمیاد رضا کی بود😂😂😂😂

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
من ی خواستگار داشتم رفتیم اتاق صحبت کنیم یهو گوزید...  سریع بحثو جمع کرد ک بره، زود رفتن، بعد ...

خخخخ  لحنتی😂😂😂 رو داشته زنگ زده 

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
2706