2733
2739
عنوان

فقططط جککک و طنز😂😂همه باحالا بیاین☺️☺️

| مشاهده متن کامل بحث + 2114 بازدید | 119 پست
عشقم خوابه منم از خنده غش کردم

ای جوونم♥️♥️♥️چ فندقی داری ماشالله خدا حفظش کنه جیگر شو😍😍😍

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐
ای جوونم♥️♥️♥️چ فندقی داری ماشالله خدا حفظش کنه جیگر شو😍😍😍

فدات البته عکس بچگیاشه الان چهار سالو نیمشه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرد یا زن؟😁😁😁

مرد 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
2731

یه بارم نصف شب بود من بیدار بودم داداشم پاشد رفت دسشویی برگشتنی یه لحظه تو تاریکی احساس کرد من بیدارم اومد نزدیکتر مطمئن بشه چنان پخییییییی کردم دومتر پرید هوا😁😂😂😂😂😂

دیشب با شوهرم بحثم شده بود اعصابم از جای دیگه هم خورد بود با گریه خوابیدم شوهرم هی میگفت بس کن بخوابیم منم گفتم ولش کن بزار گوشی نگاه کنم حواسم پرت شه اومدم نی نی سایت انقد بلند خندیدم یهو شوهرم از خواب پرید گفت حالا چی شده مگه شور گریه کردنو در اوردی نصفه شبه دید میخندم گفت قاطی داریا نصف شب به چی قهقهه میزنی😂😂😂

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی                     که هنوز من نبودم که تودر دلم نشستی
2740

یکی از آشناهامون واسه ترک سیگار شکلات میریخت توو جیبش هر وقت سیگار میخواست شکلات میخورد.😐

بعد دو ماه ديابت گرفت مُرد...😑🤐

😂😂😂

رنجیدم ؛ ولی تهش خیلی شیک خندیدم   
یه بارم نصف شب بود من بیدار بودم داداشم پاشد رفت دسشویی برگشتنی یه لحظه تو تاریکی احساس کرد من بیدار ...

اَی خِداااا تو دیگ کی هستی دختررر😅😅😅نترکی😂😂

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐
یکی از آشناهامون واسه ترک سیگار شکلات میریخت توو جیبش هر وقت سیگار میخواست شکلات میخورد.😐 بعد د ...

واای واقعا؟؟😮😮

حالا يه عده شاكي نشن ما ميايم گوزيدنمونو تو سايت مطهر ني ني سايت ميگيم😂😂😂

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
2706