2733
2734

دوس دارم عکس بی بی چک مثبتو خودم ک نمیبینم حداقل با مال بقیه ذوق کنم🙈

خدایا شکرت که نی نی مو بعد دوسال تو دلم گذاشتی😍ازت میخوام هیچکس بخاطر بچه چشاش خیس نشه                   لطفا شما هم واسه به سلامت دنیا اومدن بچم یه صلوات مهمونم کنید🥰🥰🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ذوق کن نتیه😁

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
2728
مال ما که دیگه تموم شد😁

خخخخ خوشبحالت همین الان از خدا میخوام این ماه بی بی چک مثبت ببینی 😜😜😜😜😜😜

خدایا شکرت که نی نی مو بعد دوسال تو دلم گذاشتی😍ازت میخوام هیچکس بخاطر بچه چشاش خیس نشه                   لطفا شما هم واسه به سلامت دنیا اومدن بچم یه صلوات مهمونم کنید🥰🥰🥰

عزیزدلم.  ان شاالله ما منتظرا هم این حس قشنگ رو تجربه میکنیم 

البته فقط مثبت شدن بی بی کافی نیست 

خدا خودش مارو صاحب اولاد سالم و صالح کنه . برای برآورده شدنش ی صلوات فقط . الهی همه حاجت روا بشن

ذوق کن نتیه😁

😔😔😔😔منم مخوام

2738

وووای دارم ازاسترس میمیرم تاریخ پریودم همیشه۱۳ بوده ولی ماه قبل۱۷ هم پری شدم الان این ماه اینهمه از۱۷ خردادگذشته وپری نشدم چهارروزقبلم بی بی گذاشتم منفی بودنمیدونم حاملم یان شکمم خیلی بزرگ شده اجیم میگه واس پریودنشدنمه....

درتاریخ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍
خخخخ خوشبحالت همین الان از خدا میخوام این ماه بی بی چک مثبت ببینی 😜😜😜😜😜😜

میگم دیدم تموم شد رفت خو😂😐

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
عزیزدلم.  ان شاالله ما منتظرا هم این حس قشنگ رو تجربه میکنیم  البته فقط مثبت شدن بی بی کا ...

اللهم صلی علی محمد وآل محمد خدایا به خودت میسپاریم😔

2706