2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
قبلا هرروز باهاش زندگی میکردم الان که ازدواج کردم از سرم افتاده در سال یکبار موردی نداره بعدا خودت ...

توعشقی دوست دارم استاتر گل الهی که سالم باشی و سلامت

ازوقتی عضو سایت شدم وارد هرتاپیکی میشم قیافم میشه   این 
ممنون نشو خیلی به این چیزا علاقه داری برو خصوصی بپرس بی ادبا

عزیزم من اصلا علاقه ای به این کارا ندارم و شکر خدا تا حالا انجام ندادم.

فقط محض آگاهی برای تربیت فرزند پرسیدم

خدایا ممنونم بابت همه چی❤❤❤
2740
عزیزم من اصلا علاقه ای به این کارا ندارم و شکر خدا تا حالا انجام ندادم. فقط محض آگاهی برای تربیت فر ...

خوب عزیزم میبینی یک نفر انقدر رک داره از این حرفا میزنه تو تاپیک درست نیست درخواست دوستی بده بعد بپرس

خوب عزیزم میبینی یک نفر انقدر رک داره از این حرفا میزنه تو تاپیک درست نیست درخواست دوستی بده بعد بپر ...

همین که انقدر رک حرف می زنن و دفاع می کنن که طبیعیه عجیبه

خدایا ممنونم بابت همه چی❤❤❤
تو هم مثل من دو تا داری؟؟؟ از من یکیشون سبزس یکیشون سفیده !!!! ولی اصلا به هیییییییچ عنوان سیلی نمیز ...

یاد اون ترانه بندری افتادم که میگه : یکیشون سبزه اون یکی سفیده ، اگه الان بیان با هم بیان ای وای ... 😀😀😁😁😁

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
من کلا از بچگی خودمو با علی تصورکردم انقدر ماهه مهندسه پولدار عاشق وسینه چاک من..خانواده شم عاشقمن.. ...

این ه شوهر خیالیه منه اسمشم علیه دقیقا همین خصوصیات داره شوهر دزد😁😁😁

منم قوه تخیلم بالاست ک از سن ۱۳_۱۴سالگی خیالی بودم تازه از سرم افتاده ولی ن خیلی اما ب قانون جذبش اعتقاد دارم شدید چون اون پسری ک تو تخیلم خیلی ازش خوشم میومد از رفتارش از خصوصیاتش دقیقا عین اون وارد زندگیم شد با همون خصوصیات منتها شغلش اونی نبود ک من تو رویا بهش فکر میکردم اما خداروشکر ک از زندگیم رفت بیرون و نشد یکی از خصوصیاتشو میگم بهم نخندین مثلا فکر میکردم تصادف کرده و بخاطر این تصادف نباید عصبی شه عصبی شه تشنج میکنه ک دقیقا همینطوری بود تو واقعیت هم وخیلی خصوصیات دیگه ک عین اون بود

2706