2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سامانه «هفتاد سی» کاربران را در ۷۰ درصد سود بازار بزرگ محصولات اعتباری از جمله شار ژ و بسته های اینترنت و قبض و… شریک می کند.

شما روی خرید کسانی که از طریق شما با سایت و اپ ۷۰۳۰ آشنا شده اند، سود مشخص خواهید داشت.

از طریق لینک زیر در چند ثانیه عضو شوید و شروع به درآمدزائی کنید.

https://7030.ir/r/daramad72 

شناسه‌ی معرف هنگام ثبت نام: daramad72

کاملا واقعی امتحان کنید👌

2731
بچه بودم آره. حرف زدن چیه همیشه و در همه حال تصور می کردم الان پیشمه و مثلا داریم میریم مهمونی، الان ...

تیکر عروسیت کو؟ بالاخره پیداش کردی شوهرتو😂

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕

واقعا این همه ادم شوهر خیالی داشتن؟ 

من دیگه دارم کم کم مطمئن میشم خواجه بودم شفا گرفتم

شوهر خیالی؟؟؟ من اصلا به سوهر فکر نمیکردم، دوست پسرم که نداشتم، عاشق بازیگر و فوتبالیستم که نبودم

بدون شک مشکل داشتم😑😑😑

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
واااای مرسی عزیزم چه نکات جالب و مفیدی گفتی بهم، حتما سعی میکنم رعایت کنم. ممنونم مهربون 😍😍😍

خواهش  عزیزم

بیشتر اینارو تو پکیج روابطی ک خریده بودم گفته بود بازم سوالی داشتی بپرس

اگه‌امضامو‌میخونی‌میشه‌براسلامتی مادر و پدرم یه صلوات‌بفرستی❤
شکست عشقی نخوردی ازش؟

چرا ولی سوتفاهم پیش اومده بود بخشیدمش😆فک میکردم خیانت کرده تهشو دراوردم فهمیدم بدمتوجه شدم😕

اگه‌امضامو‌میخونی‌میشه‌براسلامتی مادر و پدرم یه صلوات‌بفرستی❤

من از اول تو تصوراتم یکی مثل شوهرم بود ک زن همونم شدم هخخ

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

ارررررررره وای یییییی من فک کردم فقط خودم اینجوری بودم😂😂😂😂🙋🏼‍♀️🙋🏼‍♀️🙋🏼‍♀️🙋🏼‍♀️🙋🏼‍♀️

یه عالمه بودن☺☺☺

یکیش شهاب حسینی 😂😂😂البته اونا رو با شخصیت های مورد علاقه خودم تصور میکردم

البته آخرش شوهرم شبیه هیچ کدوم از تصوراتم نیست

وای من هرسریالی که پخش میشد بازیگرخوشتیپ اون فیلمو تامدتها شوهرخودم میدونستم🤣🤣🤣😂واسه شوهرم تعریف کردم که قبلا چطور بودم،الان میگه بااین اوصاف باید تلویزیون رو از خونه پرت کنم بیرون چون تو توی هرشبکه بایکی خاطره داری😂😂😂

❌👈🏻قبل از اینکه منو قضاوت کنی،از بی نقص بودنِ خودت مطمئن شو...👉🏻❌