2733
2734

اولین باره میشنوم شوهر خیالی...اما نوجوونی دوس داشتم با یکی از خواننده ها ازدواج کنم آخر همسرم گیتاریست درومد، یه رومان نوشتم تو ۱۸ سالگی شغل و نام همسرم درست درومد درست عین شخص داستانم اما تو دانشگاه با هم آسنا نشدیم برخلاف قصه ام...جالب بود برام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولین باره میشنوم شوهر خیالی...اما نوجوونی دوس داشتم با یکی از خواننده ها ازدواج کنم آخر همسرم گیتار ...

چه رمانتیک و خوشایند. خوشبحال همسرتون که همونیه ک تو میخواستی

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
چه رمانتیک و خوشایند. خوشبحال همسرتون که همونیه ک تو میخواستی

هنوز دارم اون داستانو جالبه که به مشکل داستان هم رسیدیم،شوهرم میگه کاملش کن ولی من دیگه میترسم،بعد مشکل داستان یادم افتاد یهو ، مخالفت من با تئاتر کار کردنش،اصلا فراموش کرده بودم ۱۰ سال بعدش ازدواج کردم آخه

2731
اره😕 کیارش😂 بعدقیافشم تجسم کرده بودم کلی هم دوسش داشتم:/

چجوری فراموشش کردی؟؟؟ الان مجردی؟؟

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
من اسمش پرهام بوده و پلیس بوده عاشقشم هستم الانم هستم

مجردی؟؟؟

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن

من دارم....    مجردم هستم..... هروقت برام یه خواستگار میاد، بغض گلومو میگیره و بهش میگم: خداحافظ رویای شیرین و قشنگ من.......... بعد وقتی میبینم خواستگارام در مقایسه با شوهر خیالی چقدر قوزمیت و مزخرفن، گریه میکنم    بهم بگید چجوری فراموشش کنم؟

البته امیر ارومتره آرش یکم عصبیه دیوونه تا حیاط برم بدون اجازه ش سیلی میزنه بهم منم باش قهرم😞

تو هم مثل من دو تا داری؟؟؟ از من یکیشون سبزس یکیشون سفیده !!!! ولی اصلا به هیییییییچ عنوان سیلی نمیزنن