2733
2734
عنوان

زورش میاد 200تومن بده

| مشاهده متن کامل بحث + 879 بازدید | 46 پست
عقده ای شمایی که عقده داری همسرت پول دستت نمیده اومدی حرصتو سرمن درمیاری😐 تو مگه منو میشناسی که هر ...

اره من عقده ایم شمادرست میگی کلا باادمای مثل شما نباید دهن ب دهن شد.اشتباه از من بود .تامااااام

تو وصل بودی به بهشت.... ومن وصل شدم به تو👶و بهشت کشیده شد به زیر پاهایم😍دانیالِ مامان...وجودم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مثله شماهستم اما من اصلا جواب پس نمیدم میگم احتیاج داشتم خرج کردم اونم میگه فدای سرت ازاول همیشه ...

ب اینکه چقد خرج کنم واقعا اهمیتی نمیده اما دوس داره بدونه چی خریدم و پولمو واسه چی خرج کردم من خوشم نمیاد واسه اینچیزا ج پس بدم.

تو وصل بودی به بهشت.... ومن وصل شدم به تو👶و بهشت کشیده شد به زیر پاهایم😍دانیالِ مامان...وجودم.
2731
والا من ارایشگاه شقایق نازی اباد۱۲۰۰دادم ویژه ارایشم کردعروسی خواهرم تازه همش غرمیزدم ب شوهرم ک نامر ...

عزیزم همه شرایط زندگیشون یکی نیس.

منو بکشی ۱۲۰۰نمیدم واسه آرایشگاه.

هرچه کنی بخود کنی گرهمه نیک و بد کنی

مرد خسیس 

بدبین 

دهن بین 

این سه دسته اصلا درست بشو نیستن 

بهتر میشن با خون دل خوردن اما نرمال نمیشن 

ان شاالله جور بشه و همون طور که دوست داری برای ازدواج خواهرت آماده بشی 

خوشبخت باشه الهی 

عزیزم همه شرایط زندگیشون یکی نیس. منو بکشی ۱۲۰۰نمیدم واسه آرایشگاه.

منم اگ شوهرمم بده خودم حاظر نیستم بدم ولی یه آجی دارم اون اصلا براش مهم نیس اگ شوهرش بده همه رو میده واس همچین کارایی.من اصلا....تازه همیشه هم ارایشامون فرقی نداره 

2740

خیلی جدی بگو این مبلغی که گفتم خیلی هم کمه و نراعاتت رو کردم اگر ندی نمیام عروسی. و حدی پای حرفت وایسا مطمین باش پای آبروش بیاد وسط پول رو میده 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 

اما اگر واقعا دیدی نداره موهات رو خودت رنگ بذارر از خودش هم کمک بگیر . بگو پول نداری دست که داری کمک کنی . برای روز عروسی از یکی بابلیس بگیر تمام موهات رو بپیچ و ارایش کامل کن. 

من مشکلی با ارایشگاه رفتن ندارم اما تنها باری که برای مجلس دیگران رفتم ارایشگاه . برای برادر شوهرم بود که یارو گند زد تو موها و صورتم . برای پاتختی و حنابندونم هم خودم ارایش کردم 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
منم اگ شوهرمم بده خودم حاظر نیستم بدم ولی یه آجی دارم اون اصلا براش مهم نیس اگ شوهرش بده همه رو میده ...

بچه ها من چندسال اول زندگی شاغل بودم و حسابی پول درمیوردم ولی شوهرم جونش درمیومد واسم خرج کنه.

میزان پول دروردنم رو کم کردم و یه جنگ جهانی کردم که ازش جداشم الان فوق العاده شده.

کلا موجودی کارتشو صفر کنم هیچی نمیگه.

واقعا خدا کمکم کرد.

الان ده تا روسری بخرم نمیگه واسه چیته.

اوایل ازدواج یبار سه تا رژ با پول خودم گرفتم کاری کرد که هیچوقت ازشون استفاده نکردم.

نگید خسیس درست نمیشه بیماری دوقطبی نیست که درمان نشه.

باید سفت وایساد جلوشون.

البته مردی که داره و خرج نمیکنه رو میگمااا.

نه مردی که نداره رو زورش کنی بره قرض کنه

خدارو شکر من نجات پیدا کردم ولی ۸سال عذاب کشیدم.

الان ۴ساله دارم نفس میکشم واقعا معنی زندگیو حس میکنم

هرچه کنی بخود کنی گرهمه نیک و بد کنی
بچه ها من چندسال اول زندگی شاغل بودم و حسابی پول درمیوردم ولی شوهرم جونش درمیومد واسم خرج کنه. میزا ...

ن من بم میده اما یه وقتایی دلش نمیاد خرج لباس کنم زیاد میگه اینهمه لباس داری پولاتو جمع کن طلا بخر یا یه تیکه زمینی چیزی ک بدردت بخوره.کلا ماهی ۷۰۰بهم میده.برای خودم البته ۶۰۰ت ک بایارانه خودم و خودش و بچم میکنه ۷۰۰وخورده ای.وقتی نرم دکتر خرجی ندارم اما وقتی میرم دکتر واقعا هیچی نمیمونه واسم همش دود میشه میره هوا 

دکتر واسه چی؟

کلا اگ برم دکتر ....پرکاری تیروئید دارم مدام کنترل میکنم آزمایش میدم میبرم متخصص هرویزیت ۵۵تومن ازمایشم ک جدا و..‌

2706