2737
2734
عنوان

زورش میاد 200تومن بده

| مشاهده متن کامل بحث + 879 بازدید | 46 پست

والا من ارایشگاه شقایق نازی اباد۱۲۰۰دادم ویژه ارایشم کردعروسی خواهرم تازه همش غرمیزدم ب شوهرم ک نامرد۹۰۰ندادی من برم موهامو هایلایت کنم شمابنظرم خیلی بهشون رودادی که انقدر قشنگ وریلکس زیرسوال میبرت ک ۵۰تومان میدم برو ارایشگاه دستت میندازه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
لطفا خط آخرو ترجمه کن

مگه خودت سواد نداری حالا اون درست نگفته شما نمیتونی خودت بخونی حتما باید طرف رو ضایع کنید اخه این چه طبعیه بعضیا دارن

تو وصل بودی به بهشت.... ومن وصل شدم به تو👶و بهشت کشیده شد به زیر پاهایم😍دانیالِ مامان...وجودم.
موفق شدی دلشو بسوزونی تخلیه شدی😉😉😉😉

ن میگم ک بره حالشو بگیره بهش بگه الان دوره قپ علی خان نیس الان باید واسه زنت ازجون مایه بذاری پس شوهرای مردم چیکارمیکنن دادوبیداد کنه سرش این خانم میخادبین اونهمه ادم دربیادفیلم بذارن عکس بذارن هی اززیبایی هاشون بگن اونوقت این بنده خدا همش حسرت بمونه تودلش مگه چندبار قراره عروسی بگیرن واین خانم جزمهمونای درجه یک مجلس باشه

ن میگم ک بره حالشو بگیره بهش بگه الان دوره قپ علی خان نیس الان باید واسه زنت ازجون مایه بذاری پس شوه ...

ممنون عزیزم والا باید همین کار کرد

پسرهای من معجزه های کوچک من و دلیل مادر شدنم  عاشقتونم 
2738
مگه خودت سواد نداری حالا اون درست نگفته شما نمیتونی خودت بخونی حتما باید طرف رو ضایع کنید اخه این چه ...

اولا درست صحبت کن 😐

دوما مگه من از شما پرسیدم که جواب میدی؟!!!!😐

سوما متوجه موضوع نشدم خانوم باسواد 😐

هی خدا چی بگم والا بعضی زنا حقوق شوهرارو میگیرن دستشون شوهره میاد ازشون درخواست میکنه.من پول ماهانه بهم میده تو حساب خودم میریزه اما خب امار خرج کردنام دست خودش و بااجازه خودشه اکثررررا

تو وصل بودی به بهشت.... ومن وصل شدم به تو👶و بهشت کشیده شد به زیر پاهایم😍دانیالِ مامان...وجودم.
اولا درست صحبت کن 😐 دوما مگه من از شما پرسیدم که جواب میدی؟!!!!😐 سوما متوجه موضوع نشدم خانوم باس ...

از آدمای اینجوری اصلا خوشم نمیاد ک دوس دارن طرفشون رو ضایع کنن باهرکی میخوای باشی باش اخلاقتو درست کن براخودت خوبه اینجوری ک حرف میزنی بقیه فک میکنن عقده ایی

هی خدا چی بگم والا بعضی زنا حقوق شوهرارو میگیرن دستشون شوهره میاد ازشون درخواست میکنه.من پول ماهانه ...

منم مثله شماهستم اما من اصلا جواب پس نمیدم میگم احتیاج داشتم خرج کردم اونم میگه فدای سرت ازاول همیشه هرچی احتیاجم بوده ازش خواستم عادت کرده دیگه عادی شده

منم مثله شماهستم اما من اصلا جواب پس نمیدم میگم احتیاج داشتم خرج کردم اونم میگه فدای سرت ازاول همیشه ...

من میریزه ب حسابم اما تاخرج میکنم میخواد بدونه چی خریدم و پولمو کجا خرج کردم‌

فعلا ک 50دارم جمع کردم نمیدونم تا 20تیر چقدر بتونم خداکنه بتونم مرسی

دخترخوب وقتی شوهرت خسیسه باید خودت خودآرایی یاد بگیری.

من دوتا دخترخاله فوق پولدار دارم هرجا برن خودشون خودشونو آرایش حرفه ای میکنن.

موهاشونم یا ویو میکنن یا بابلیس میکشن.

حتماشوهرت نداره و الا اونم دوستداره تو عروسی خواهرش زنش تک باشه.

هرچه کنی بخود کنی گرهمه نیک و بد کنی
اخه دیگه الان عروسی خواهرشونه باید بره آرایشگاه

میدونم کلی گفتم عزیزم 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2706