2737
2734
عنوان

جواب اين خواستگار پررو رو من چي بدم؟+اسكرين

| مشاهده متن کامل بحث + 133465 بازدید | 1610 پست

به نظر من جواب‌دندان شکن نمیخواد

.چون اگ‌جوری حرف بزنی که ب قول خودت دندان شکن باشه فک میکنه ک تو الان خیلی ناراحتی و‌حرصت گرفته و برات خیلی مهم بوده..جوری صحبت کن بفهمه اونم برای تو ادم مهمی نبوده و فقط در حد یه کیس بوده..

مثلا بگو این حسی که شما میگین برای منم بود ..خیلی ممنون که از حساتون ب من گفتین..براتون ارزوی عشق در نگاه اول میکنم خدانگهدار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه صبوری مشورت میگیری من بودم سریع میتوپیدم.چه پر رو.بگو اولا مهریه رو منو شما تعیین نمیکنیم.در ضمن مهریه من فکر نکنم ۱۴ تا باشه.بعدش یکی از شرایط ازدواجم مستقل بودنه.پیش خانواده همسر زندگی نمیکنم..

بگو مث اینکه واقعا استخارتون درست بوده چون من چن روز بود که میخواستم این مطلبو بگم ولی داشتم فکر میکردم چطور بگم که کسی ناراحت نشه چون مطرح کردن این موضوع با پیام واقعا بی ادبانس امیدوارم با استخاره به نیمه گمشدتون برسید

2728
2738
واسه همین می گم استیکر خنده بذا باور کن هیچی اندازه ی این خوب نیس هررررجیییی بگیییی توجه کن هرچییییی ...

استیکر خنده محترمانه و منلسب ی خانوم متشخص نیس و شاید باز هم فکر کنه ایشون از حرصش ایموجی ترکیدن از خنده فرستاده  

عزیزم‌بنویس  سلام وقتتون به خير چقد خوشحالم كه اين موضوع نخواستن ابتدا از سمت شما مطرح شد چون ...

خوب بودا ولی توش حرفی از احساس نبود باید غیر مستقیم احساس رو هم میگفت ک بهش نداره مثلا 😅بعد دگ کامله کتمل بود

2706