2737
2734
عنوان

جواب اين خواستگار پررو رو من چي بدم؟+اسكرين

| مشاهده متن کامل بحث + 133465 بازدید | 1610 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

1. گول خانواده های مومن مقدس نما را اصلا نخور.. اتفاقا راجع به این خانواده ها باید بیشتر تحقیق کنی.

2. در مورد ازدواج حتی به صمیمی ترین دوستت هم اعتماد نکن: الان زمونه ای شده که همه کلاه خودشون را سفت گرفتند باد نبره!

3. هر کی اصرار کرد که زود عقد کنید، باید اتفاقا بیشتر راجع بهش تحقیق و تفحص کنی.

4. فشارهای روانی و خانوادگی یک ازدواج اشتباه خیلی سنگینه.

5. ببین خیلی هم بخواهی راه بیایی و دست پایین بگیری، طرفت فکر می کنه خبریه! سعی کن اعتدال را رعایت کنی

البته بیشتر اینها حاصل ازدواج غلط برادرمه که متاسفانه خودم خواهر به اصطلاح دوستمو بهش معرفی کردم

دختر خوب کاملا محترمانه در حد شخصیت خودت و خونوادت جوابشو بده بگو که  سلام...دوره ی آشنایی بر ...

مرسي دوستم از جواب خوبي كه دادي❣️❣️❣️

همينو براش فرستادم😉

2728
2738
1. گول خانواده های مومن مقدس نما را اصلا نخور.. اتفاقا راجع به این خانواده ها باید بیشتر تحقیق کنی. ...

اتفاقا ازش پرسيدم دليل ازدواجتون چيه گفت شايد فشار خانواده

عزیزم هر حرفی رانگو اینجور جاها فقط باید سکوت کنی باید به سن بالا برسی تا حرفمو بفهمی  اون منظورش این نبوده که تو بدی هر کسی مزاج وسلیقه ای داره مثلا بعضیها آشنایی را با کسانی ادامه میدن که تو نگاه اول بخوانش اگر دست من بود با سکوتم ورفتارام دیونش میکردم تا از فرهنگ ایرانیا ورفتارش پشیمون شه این فرهنگ خیلی غلطه که با عنوان خواستگار اومدن و...بلکه باید فرصت دیدار را اطرافیان به بهانه ای فراهم میکردن که روحتونم خبر دار نشه اگه خوشتون اومد عشق خودش اتفاق بیفته 

2706