2737
2739
عنوان

جواب اين خواستگار پررو رو من چي بدم؟+اسكرين

| مشاهده متن کامل بحث + 133466 بازدید | 1610 پست
اتفاقا ميگفت اين دوتا شرط باعث شده من تو اين ٢-٣سال نتونم ازدواج كنم  همه ميگن اينارو كنار بذا ...

دوتا چیبود یعنی تو خونه مادر شوهر زندگی کنی

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من طبق گفته های خودتون خواستگارتون از اون دسته آدمهایی هست که همش از خود متشکره و دلش میخواد ...

دقیقا لیاقتشه با پررویی ج بده ن احترام...خر چ میفهمه برو ینی چی

2728

بزن نه بابا خواهش ميكنم به نظر من هم ما اصلا به درد هم نميخوريم از اختلاف طبقاتي و محل زندگي و وضعيت مالي اگه فاكتور بگيريم واقعا من نميتونم با خانواده اي كه تو اين دوره زمونه دنباله سركتاب جادو جنبلن كنار بيام همين الانشم به هر كدوم از خواستگارام جواب مثبت بدم از شما كيس بهتري هستن 

بعدشم بلاك كن 

خدایا شکرت 🫀

بنظرم این بنده خدا ت توهینی نکرده.شما چند جلسه با هم صحبت کردید ب قصد آشنایی و معارفه.قرار نیست هر صحبتی ب ازدواج ختم شه.خداروشکر ک الان حرف دلشو زد.

من یکی رو میشناسم با دختره ازدواج کرد.اونام کسی ب هم معرفی کرده بود.همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد.توی ۴ ماه عروسی کردن.طرف فردای عروسی ک کارشو کرد ب دختره میگه از اول خوشم نیومد ازت😐الان هم جدا شدن

2738
عزيزم تو انشات از من بهتره كار خودته🙈😁

سلام
وقتتون به خير
چقد خوشحالم كه اين موضوع نخواستن ابتدا از سمت شما مطرح شد
چون من هرچقد فكر كردم كه چطورى جواب منفی رو بهتون بدم حقيقتا معذب بودم
اما خدا رو شكر كه اين موضوع از جانب شما مطرح شد و اين بار  از روى دوش من برداشته شد.
قطعا خواست و مصلحت خدا بوده كه عشق در نگاه اول ايجاد نشه تا بعدا در اثر جواب منفى من ضربه اى ب روح شما وارد نشه حتما خدا شما رو هم مثل من خيلى دوست داره
موفق باشيد و خوشبخت

ویرایش شده بدون مادیات😉

به نظر من طبق گفته های خودتون خواستگارتون از اون دسته آدمهایی هست که همش از خود متشکره و دلش میخواد ...

دقيقا دقيقا دقيقا

دوست پسرمم كارمندبانك بود و بشدت خودشيفته سر همين كات كردم

اصلا از كارمنداي بانك بيزار شدم

چرا فکر میکنی پررو هست؟؟؟ محترمانه گفته دلم و نلرزوندی😶قراره همه عاشقت بشن مگه؟ 

دختر جون هزار تا پسر عاشقت میشن شاید حالا ممکنه تصورات اون از زن با تو فرق کنه چه اهمیتی داره؟؟؟ 

خدا جون مرسی بابت تمام داده هات و نداده هات

بنویس راستش منم میخواستم بهتون بگم از چهرتون و هیکلتون راضی نبودم خیلی با خودم  کلنجار رفتم که چطوری عنوان کنم 

ولی خب خواست خدا این بود موقعیتش پیش بیاد و راحت بتونم بگم خدا به همراهتون 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
بزن نه بابا خواهش ميكنم به نظر من هم ما اصلا به درد هم نميخوريم از اختلاف طبقاتي و محل زندگي و ...

اينو بزن خواهش ميكنم خخخخخخخ 

اصلا شمارشو بده من فحشش بدم 

خودم چون خواهر دارم اون روم پا شده 

خدایا شکرت 🫀
عزیزم‌بنویس  سلام وقتتون به خير چقد خوشحالم كه اين موضوع نخواستن ابتدا از سمت شما مطرح شد چون ...

ببین عزیزم تو تمام جوابهایی که اینجا میبینم اصرار دارید بگید جواب منفی اول از طرف من بود نه تو!

این خیلی بچه گانه اس. چون واقعیت این نیست و اون آقا هم میدونه اگه اصرار رو این مساله بکنید یعنی من دارم حرص میخورم چرا من اول نگفتم!!!! 

بهتره صادقانه واقعیت رو بگید. 

🚫جواب منفی از طرف اون آقا بود ولی :

با توجه به شناختم تو این مدت کوتاه کاملا موافقم من برای ازدواج فقط دنبال عشق و احساسات نبودم و سعی کردم اول با عقل اگر اُکی بود بعد با احساسم شمارو بسنجم. تا الان مشکل خاص و غیر قابل حلی که مانع ادامه دادن بشه نمیدیدم و علاقه ای هم که هنوز بوجود نیومد.  ولی امشب متوجه شدم شما اساس و ملاک انتخابتون با من بسیااار متفاوته و از نظر من نابالغانه و از طرفی خرافاتی و اهل سرکتاب و این صحبتهای متحجرانه هستید و خوشحالم که همینجا همه چیز تموم میشه.‌ تو ازدواج لازم و واجبه که فکر و هدف و نگاه دوطرف هم سو و هم کفو باشه. 

خوب الان این جمله صادقانه اس احساس استارتره اگه بنا له جواب دادنه چرا این جواب رو نده؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706