2737
2739
عنوان

امشب دلم شکست

| مشاهده متن کامل بحث + 680 بازدید | 18 پست
بله میگه خرج شام با خودمه. خودم میخوام ک شما بیاین. درصورتی ک مادرش بنده خدا امروز خبر دارشده ک نامز ...

آهان. خب پس این موضوع رو یک جوری به مادرشون توضیح بدین. مثلا موقع صحبت باهاشون بگین که آقا(اسم همسرتون) گفتن شما گفتین بیایم... ما خبر نداشتیم

به همسرتون هم با ملایمت و مهربانانه بگین که عزیزم این حور چیزا هماهنگی میخواد. حتی یه مهمونی ساده هم باید هماهنگ باشن همه باهم. فقط بحث خرجش نیس که... کلی کار هست که باید انجام بشه از خونه گرفته تا لباس پوشیدن و اینا.... مخصوصا که الان اوایل رابطه مون هست و همه چیز تو چشم تره. 

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤🌹

خب به نامزدت تصمیمتو بگو  .حالا که خرج شام با اونه یکم بیشتر خرج کنه اقوام تو هم بیان تا ناراحتی پیش نیاد.ولی دلتو بخاطره این چیزا نزار بشکنه.چون رابطه پر از پیچ و خمه اگه اینجوری بخوای خودتو اذیت کنی بعدها چی ازت میمونه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدشم عزیزم.... یک چیزی رو بگم... آقا پسرا اون اوایل متاهل شدنشون از ذوقشونه یا بلد نبودنشون یا چی، از این سوتیا میدن. تا یکی دوسال حتی امکان داره پیش بیاد. آماده باش و اصلا ناراحت یا عصبانی نشو

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤🌹
2728