2733
2734
چرابایدبترسن و زندگی زورکی کنن؟ بذارهرکی میخواد بره   بره به زور موندن فایده نداره که ...

چرا منم یه زنم 

نگران هم جنسام هستم که بچه دارن بدبختن یه شوهر بدم دارن 

ولی اینا نمیتونن جدا شن مجبورن شوهره رو بترسونن از زندان از مهریه که مثل آدم زندگی کنه ...اذیت نکنه زنش رو نزنه ...همه که نمیتونن جدا شن مجبورن با مهریه بترسونن 

خیلی از همجنسامون لطمه میبینن با این قانون ...

من که خداروشکر میکنم بابت همسرم ...

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا منم یه زنم  نگران هم جنسام هستم که بچه دارن بدبختن یه شوهر بدم دارن  ولی اینا نمیتون ...

بله خب درسته اینم هست

بالاخره خیلیامعتقدن شوهرشونو به هرقیمتی به زندگی دلگرم کنن وتاآخربهشون امیدوارن

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤

به نظرم با این اوصاف بهتره ادم با شوهرش صیغه موقت صد ساله بشه ک بتونه هروقت دلش خواست بقیه تاریخشو ببخشه و راحت جدا شه 

خیلی از،این جنگولک بازیای رییس بازی شوهرا هم تو صیغه نیست راحت

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
2728