2737
2734
عنوان

فردا صبح زایمان میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 840 بازدید | 111 پست
وووووویی چقد ذوق کرررررردم .مبارررررررکه

قربونت برم عزیز دلم ممنون 

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ایشالا نی نی کوچولو صحیح وسالم بدنیا بیاد شماهم بدون درد خیلی راحت زایمان کنی ...یادت باشه بعدزایمان همه چشم انتظاراروهم دعا کنی منم همینطور

خدایاشکرت نینی اومد تو دلم🙏🙏🙏🙏😍😍
من دعا میکنم اگه لایق باشم شما هم واسه منم دعا کنین اون لحظه فاطمم به خدا بگین نی نی منم سالم بیاد ب ...

چشم عزیز دلم قربونت برم 

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
2731

بسلامتی عزیزم

ان شالله ب سلامت زایمان کنی و نی نی تو سالم بغل بگیری

عزیزم موقع زایمانت ب فکر منم باش اسمم فرزانه اس

خداجونم بعد۵سال انتظار بهم پسر دادی اما تو۱۷هفته ازم گرفتیش  خدا الان یه سال از سقطم گذشته  خداجون دیگه طاقت این همه راه رفتن و ندارم خودت بدون دغدغه معجزت و شامل حالمون کن.ربِّ لاتَذِرنی فَرداَ وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثین  
عزیزم ایشالا نی نی کوچولو صحیح وسالم بدنیا بیاد شماهم بدون درد خیلی راحت زایمان کنی ...یادت باشه بعد ...

چشم عزیز دلم ممنون 

2740
بسلامتی عزیزم ان شالله ب سلامت زایمان کنی و نی نی تو سالم بغل بگیری عزیزم موقع زایمانت ب فکر منم ب ...

چشم عزیز دلم حتما گلم 

مبارک باشه عزیزم😍😍😘😘 ان شاءالله نی نیتو سالم بغل بگیری.. اگه زحمتی نیست برای منو خانوادم دعا ک ...

چشم عزیز دلم ممنون حتما گلم 

انشالله بسلامتی ودلخوش خوشگلتو بغل کنی ;)

قربونت برم عزیزم ممنون 

عزیزدلم برات صلوات میفرستم انشاالله به راحتی زایمان کنی و سالم بغلش کنی برا نی نی منم دعا کن سالم با ...

قربونت برم عزیزم ممنون 

سزارین هستم 

چشم عزیزم