2733
2739

من دوساله سونو هاي سينم خوبه توده هام رشد نداشته اما چون ميخام اي وي اف بشم دكترم گفت يه ام ار اي انجام بده ميترسم روال كار چجوري؟

خدا كمكم كن بعد از هفت سال نازايي د و تا جوجه انتقال دادم خداايا كمك كن بمونن واسم🙏🏻🙏🏻😍
عزیزم اینکه توده داری درد هم میکنن؟ با دست مشخصه؟

بله هم درد داره هم قابل لمسه

خدا كمكم كن بعد از هفت سال نازايي د و تا جوجه انتقال دادم خداايا كمك كن بمونن واسم🙏🏻🙏🏻😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله هم درد داره هم قابل لمسه

من یه درد خفیفی سینه سمت چپم داره اما با دست مشخص نیست خیلی میترسم برم سونو میگم نکنه چیز بدی باشه ۲۳سالمه

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2728
من یه درد خفیفی سینه سمت چپم داره اما با دست مشخص نیست خیلی میترسم برم سونو میگم نکنه چیز بدی باشه ۲ ...

درد به دليل فيبروكيستك بودن سينه ست احتمالا ولي اگر چيزي حس نميكني مسكلي نيست ولي بازم يه سونو بده

درد به دليل فيبروكيستك بودن سينه ست احتمالا ولي اگر چيزي حس نميكني مسكلي نيست ولي بازم يه سونو بده

فیبروکیستیک مشکل خاصیه یا مهم نیست ؟ 

آره حتما سونومیدم

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
فیبروکیستیک مشکل خاصیه یا مهم نیست ؟  آره حتما سونومیدم

نه چيز خاصي نيست مربوط به بافت سينه ست 

2738