2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پدرمون دراومد تا ضامن پیدا شد،حالا ک میخوایم ثبت نام کنیم سایت ثبت نام بانک رفاه رو نشون نمیده یا بو ...

آخه خییلی به فکر جوونها هستن.دستشون طلااا

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
2738
پدرمون دراومد تا ضامن پیدا شد،حالا ک میخوایم ثبت نام کنیم سایت ثبت نام بانک رفاه رو نشون نمیده یا بو ...

والامن 4ماه ازبانک رفاه ثبت نام کردم خبری نشد رفتم تغییردادم به ملی فردای اون روزبهم پیام اومدکه بیاین

خدامنم بچه میخام😢ناامیدم خیلیییییی😢

بانک رفاه ما یماه موندیم سایتش باز شد..الان نزدیک دوماه توصف تعیین شعبه هستیم😟هیچ کسم  پاسخگو نیس چون همه چی اینترنتی🙁

میشه برای حال منم دعا کنید؟                   ❤ عااااااشققققققققتم تا ابد و یک روز❤                 
بانک رفاه ما یماه موندیم سایتش باز شد..الان نزدیک دوماه توصف تعیین شعبه هستیم😟هیچ کسم  پاسخگو ...

سه روز پیش موفق شدم ثبت نام کنم تعیین شعبشم ک مشکل نداشت. هروز چک کن عزیزم

🍃الهی قسمت همه ی منتظرا🍃
سه روز پیش موفق شدم ثبت نام کنم تعیین شعبشم ک مشکل نداشت. هروز چک کن عزیزم

شما تعیین شعبه شدید؟برا ما ک همو نزده چک میکنم میزنه در نوبت.... شاید بخاطر جایی ک زندگی میکنیمه..من شهرستان اطراف رشتم

میشه برای حال منم دعا کنید؟                   ❤ عااااااشققققققققتم تا ابد و یک روز❤                 
شما تعیین شعبه شدید؟برا ما ک همو نزده چک میکنم میزنه در نوبت.... شاید بخاطر جایی ک زندگی میکنیمه..من ...

اره ما کلا ثبت نام با موفقیت انجام شد. تو صف گرفتن وامیم. اره یسر بانک بزنین ببینم چی میگن

🍃الهی قسمت همه ی منتظرا🍃
2706