2733
2739
عنوان

شوهرای شما هم بچه ننه هستن😕😕😕😕

598 بازدید | 75 پست

چندهفته دیگه عروسیمونخ....خونه گرفته....میگم پس فردابریم تمیزکنیم...میگه بزار خواهرم بیاد....بزارباخانوادم صحبت کنم بهت اطلاع میدم....این وسط من گلابیم؟؟؟؟شوهرای شماهم اینطورن یااین بشرازمریخ اومده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدارشکر نه.

ما مسافرتم میریم میگم ب مامانت اینا بگو داریم میریم میگه لازم نیس بگم.

یا میگم فلان چیزو ب بابا بگو بخریم نظرش چیه میگه نظر خودمون. اینجوری خوبه دخالتی توش نیس. اما من ووس دارم بگم گاهی ک احترامشوم حفظ شه

❤️همسرم❤️
2728
2738

اووووه حالا اول راهی، حداقل ۳-۲ سال باید به تربیتش بپردازی شاید ۳۰٪ بهبود پیدا کنه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
چه بهتر بزار خواهرش بیاد تمیز کنه بعد اینکه رفتین خونتون خوب میشه اگه سیاست داشته باشی فقط به حرف تو ...

راست میگه اشتباه منو نکنی بزارخودشون تروتمیزبکنن.وسایلاتم بیان ببرن.فقد توبرو واس چیدنشون نظربده.مث من نکنی رنگ ب روم نمونده بود شب عروسیم ازخستگی زردوزاری

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔
اووووه حالا اول راهی، حداقل ۳-۲ سال باید به تربیتش بپردازی شاید ۳۰٪ بهبود پیدا کنه

وای راست میگه من چندسال دووندگی کردم یکم اخلاقاش خوب شد. بعد که زایمان کردم بچه وقتم و گرفت همه اخلاقاش برگشت

خداروشکر
2706