2737
2734
عنوان

خانما یه سوال

85 بازدید | 16 پست

سیاه دانه و عسل یا همون دو سین مقدار خیلی کمش هم واسه زن باردار ضرر داره؟

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اره عزیزم خدای نکرده باعث سقط میشه

حتی خیلی کمش؟

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖
2738
برا چی مجبوری من یکی از اقواممون درس طب سنتی خوندن میگن اصلا نباید بخوری بگو برا چی میخوای که جایگ ...

برای کبدم دکترم گفت باید عسل و سیاه دانه یا دو سین بخوری البته یادم نبود بهش بگم باردارم اگه میشه واسم بپرسین

برای کبدم دکترم گفت باید عسل و سیاه دانه یا دو سین بخوری البته یادم نبود بهش بگم باردارم اگه میشه وا ...

دوسین رو نخورید بجاش از عناب و آب آلبالو و عرق شاتره استفاده کنید

آب با غذا نخورید

آب سرد نخورید

پیر شدم پیر تو ای جوونی!
دوسین رو نخورید بجاش از عناب و آب آلبالو و عرق شاتره استفاده کنید آب با غذا نخورید آب سرد نخورید

مرسی عزیزم دستت درد نکنه  

2706