2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
فحش میدم قهر میکنم میگم وایسا یه پسر رد شه ببین چه میکنم انقدر که به غلط کردن بیفته
"دوران عقب ماندگی ملتها زمانی شروع شد که ; جای اندیشیدن را "تقلید" , جای تلاش و کوشش را "دعا" , جای فکر کردن به آرزوهای بزرگ را "قناعت" و جای اراده را "قسمت" گرفت ...."امیرکبیر
2738
منم بهش گفتم از قبل که ارت نمیگذرم اگه نگاه بد به این...زنای............بکنی...... خداروشکر شوهرمم این جور مواقع سرش رو میندازه پایین واقعا بیعضی از زنا مثل...........لباس میپوشن و آرایش میکنن
خدایا هزاررربارشکرت که منو به ارزوم رسوندی❤👨‍👩‍👦‍👦
یه چیزی بگم... مردها بصری هستن... دست خودشون نیست تو وجودشون ه... نگاه میکنن و لذت میبرن.... سعی نکنین با جر دادن و اینا شوهرتون رو چشماشو ببندین چون فایده نداره.. واسهدهمینه که تو دین اسلام به زن سفارش شده واسه پوشش...
به نظرم با این برخوردتون فقط دارید شوهرتون رو با نقطه ضعف ها و حساسیت هاتون آشنا میکنید! نگاه داریم تا نگاه گیر دادن زیاد اثر معکوس داره شما که همیشه و همه جا با همسرتون نیستید که چکش کنید دعواش کنید یا قهر کنید!
من همونم که همیشه گوجه رو از لای ساندویچ میکشم بیرون و حال همه رو بهم میزنم  
2706