2737
2734
عنوان

🛑🛑🛑فقـــــــط دختـــــــرای مجـــــــــــرد بیـــــــان

| مشاهده متن کامل بحث + 1187 بازدید | 125 پست
عشقت اقا رامینه هاااااا😁نام کاربریشو بخون

وای😂😂😂

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
استارتر شما خودتون مرد هستین، مردها رو بردین زیر سوال که 🤪

مردا زیر سوال هستن   

پسرم با اومدنت زندگیمون جون دوباره ای گرفت و دنیامونو زیباتر کردی الهی همیشه سلامت باشی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از ۲۰ سالگی به بعد موندن خونه پدر و مادر هر یع سالش سه سال حساب میشه😂 الان ازدواج کردید دلتون تنگ ...

ب نظرم من ادم باید مسیر زندگیشو بره حالا این وسطا اگه مورد خوبی پیدا شد خوبه اگه نشدم چیزیو از دست ندادی ..هیچی از ارزش هات کم نمیشه😁😉👍

2731
2738
من اینو گفتم؟؟ اونی که مثل گونی سیب زمینی بیفته یه گوشه خب معلومه عشقش بدرد عمه اش میخوره. ولی اینکه ...

گونی سیب زمینی 😁تشبیهت تو حلقم ..واقعا سزاوار برخی از مرد های ایرانی بود

خ جالب بود

ولی

من دیگ اینو💍 دارم😅

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

فکر کردم استاتر تاپیک یه خانوم خستس که کلی ظرف شسته 🤭🤭🤭😁 وقتی دیدم آقا هستن تعجب کردم 🙆‍♀️😁

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2706