2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما تجربه داری؟؟؟؟

اره من هر دوتا بچه هام حدود چهار سالگی لکنت شدید گرفتن الان ده سالشونه خدا رو شکر خوب شدن اما به سختی.فقط پشت گوش ننداز چون خواهرشوهرم پشت گوش انداخت الان بچه اش پانزده سالشه خیلی بدتر شده بنده خدا

2731

فک کنم لکنتا باهم فرق دارن...

یکی از فامیلامون لکنت داشت از بچگی،من چند سال ندیدمش،بعدش ۱۴-۱۵ سالگی که دیدم لکنتش خوب شده بود

از مادرش پرسیدم گف یدفه خوب شد  

فامیلای شوهرمم یکی در میون لکنت دارن😑😑😲

دختر خاهرشوهرم نه سالشه لکنتش کمتر شده،یکم تو حرف زدن میمونه چی بگه.کلا ساکت میشه ،کاری هم نکردن،فقط سعی میکنن هولش نکنن  و تو حرفش نپرن‌ ،این داره خوب میشه

سه تا دیگه از فامیلاشون تو بعضی کلمات زبونش گیر میکنه کلمه رو چندبار میگن

اینا همچنان خوب نشدن😑و خیلی ادمای پر استرسی هم هستن.

یکیشونم مداحه،مداحیو مثل بلبل میخونه ولی تو حرف زدت عادی مشکل داره

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔

بچه خودمم سه و نیم سالشه،وقتی هول میشه کلماتو جا به جا میگه 

مثلا میخاد بگه ساجده میگه سادجه بعد هول میشه هی با خودش ور میره تا درستشو میگه...

نمیدونم لکنت حساب میشه یا نه؟😕

گفتار درمانی پرهیزهای غذایی .تو خونه مداوم تمرین میکردم .استرس رو کم کردم.یکیشون شش هفت ماه طول کشید خوب شد یکی هم سه چهار سال شد تا پارسال هم یه کم داشت اما امسال خدا رو شکر خوب خوب شد پیرم کرد تا نتیجه گرفتیم

2738
بچه خودمم سه و نیم سالشه،وقتی هول میشه کلماتو جا به جا میگه  مثلا میخاد بگه ساجده میگه سادجه ب ...

لکنت فکر کنم انواع مختلف داره مثلا پسر من می گفت ممممامان تکرار میکرد حروف رو

تا قبل از سن مهد و مدرسه باید درمان بشن وگرنه بعدش خیلی درمانش سخت یا غیر ممکنه .تا زمانی که نسبت بهش اگاهی ندارن باید درمان بشن معمولا مدرسه یا مهد که برن چون هم سن و سال هاشون مسخره اشون میکنن خیلی بدتر میشن

لکنت فکر کنم انواع مختلف داره مثلا پسر من می گفت ممممامان تکرار میکرد حروف رو

اره این که شما میگی لکنته،خیلی دیدم

ولی مورد پسرم نمیدونم چیه،فک کنم یکم عصبیه بخاطر همینه اینجوری حرف میزنه😣

شایدم لکنت ارثی داره،چون تو فامیلای نزدیک شوهرم خیلی دارن😓

اره این که شما میگی لکنته،خیلی دیدم ولی مورد پسرم نمیدونم چیه،فک کنم یکم عصبیه بخاطر همینه اینجوری ...

کلا لکنت یه زمینه ارثی داره.اما ببرین گفتار درمانگر ببینه متوجه میشه و راهنماییتون میکنه

2706