2737
2734

دلم گرفت ای همنفس،،،،،پرم شکست تو این قفس

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب ۱۸‌سالته موهاتو بلوند نکن دیه اه مرسی

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
2728
به نطر منم بلوند کردن واسه ۱۸ سالگی خیلی زوده چون حداقل سن رو بالای سی سال نشون نشون میده به پوست ...

آخه  خیلی دوس دارم موهامم تا الان خیلی رنگ کردم 

عاشق رنگای روشنم 

صورتم جوریه اصلا شبی ۳۰ ساله نمیشه

2738

عزیزم من با رسیدگی به پوست و مو و جراحی بینی مشکلی ندارما دخترم ۱۴ سالشه ار حالا براش کرم ویتامین سی و ضد آفتاب و آبرسان و ماسک مو گرفتم ولی بلوند کردن مو رو نمیتونم بپذیرم.  حیف نیست موهات از الان آسیب ببینه ؟ بعد بلوند سنتو میبره بالا مثل خانمهای متاهل دیده میشی. دختر ۱۸ ساله عین طراوت و شادابی چه احتیاج به بلوند شدن داره . و حب وظیفه اون مادر اینه که بدون تحقیر و تمسخر اینا رو بهت بگه و در نهایت نظر خودش رو بگه.  

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

هیچوقت ی مادر ب دخترش حسادت نمیکنه آخه مگه میشه؟؟؟

از پشت صحنه اشاره کردن بله میشه😑😐متاسفانه

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
[QUOTE=94120666]گوش ندیا.منم سرهمین حرفا به ......رفتم[/QUOTE آخه الان اصلا سن ازدواج نیس عمرا برم

فکر ازدواج مزدواج نکن که اصلا خیلی ناراحت میشم از دستت 😁😁

بگو وقت برای ازدواج هست حداقل ده سال فرصت داری حسابی درس بخون کار کن مستقل بشی .از دست این چیزا هم خلاص میشی. از الان ازدواج کنی چی بشه

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
درکت میکنم عزیزم محل نده بهشون وقتی اونا پیش هم حرف میزنن تو زیاد پیششون نشین برو تو اتاقت بگو فر ...

امتحان کردم اینکارارو بعد میگن  تو خودتو خیلی میگیری اصلا گرفتارم از دسشون😐

عزیزم من با رسیدگی به پوست و مو و جراحی بینی مشکلی ندارما دخترم ۱۴ سالشه ار حالا براش کرم ویتامین سی ...

ممنون از نظرتون 

ولی خیلی دوس دارم عاشق موهایه روشنم:( موهامم جنسش خیلی خوبه  هزار بارم رنگ کنی چیزیش نمیشه

2706