2737
2739
عنوان

لغو پیامک بانکی پاسارگاد

926 بازدید | 4 پست

الان همه چی اینترنتی و تلفنی شده ولی میگن برای لغو پیامک بانکی باید به شعبه مراجعه کنید...

من پارسال هم رفتم نهایتش یه شماره دادن گفتن به این پیامک بزن...خب نمیتونن اینو تو سایت شون بنویسن؟ حتما باید بریم شعبه؟!

کسی نمیدونه شماره پیامک برای امسال چیه؟!

بانک پاسارگاد هم داره رد میده.. 

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
چرا ميخواى لغو كنى كلا ١٠تومن ميگيرن ساليانه 

این حسابم رو باهاش کار ندارم...یعنی پول واریز و برداشت نمیکنم... احتیاج به اس ام اس هاش نیست... امسال کردن 12 پولی نیست ولی واقعا لازم ندارم. ..

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این حسابم رو باهاش کار ندارم...یعنی پول واریز و برداشت نمیکنم... احتیاج به اس ام اس هاش نیست... امسا ...

اگه پول تو حسابت   نباشه  ازت كم نميكنن خودش قطع ميشه 

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺
2731
اگه پول تو حسابت   نباشه  ازت كم نميكنن خودش قطع ميشه

پول داره...برای پس انداز نگه داشتم...