2737
2739
عنوان

طلاق بدون رضایت مرد

892 بازدید | 55 پست

سلام دوستان

دیدین کسی رو که دلیلی برای طلاق نداشته باشه و شوهرشم تحت هیچ شرایط،راضی ب طلاق نشه ولی تونسته باشه طلاق بگیره 

اگه دیدین بعد چند سال طلاقشو گرفته؟

تعداد رای : 5
نظرسنجی
ب
2
40%
ا
0
0%
ا
0
0%
ا
3
60%
(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

مگ کاناداس ... دلیلو یا پیدا میکنن یا وکیل میسازه همین

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه عزیزم طلاق از حقوق مردهاست و زن نمیتونه بدون رضایت همسرش طلاق بگیره

ولی همسرش با پرداخت حق و حقوق زنش میتونه طلاق بده حتی اگه زن نخواد

فقط درصورتی که حق طلاق بلا عزل داشته باشه یا همسرش بدون رضایتش ازدواج مجدد کنه میتونه طلاق بگیره

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738
نه عزیزم طلاق از حقوق مردهاست و زن نمیتونه بدون رضایت همسرش طلاق بگیره ولی همسرش با پرداخت حق و حقو ...

میدونم اینارو 😐

میگم خیلی از،زنا اینجوری طلاق گرفتن یکیش بیاد تعریف کنه 

من شنیدم ک تونستن و قاضی بعد چندسال رای طلاق و صادر کرده

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

تا چیزی نباشه که نمیشه یا مرد باید طلاق بده یا دلایلی باشه که زن بتونه از طریق دادگاه طلاق بگیره

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

یکی از نزدیکانمون شوهرش رو دوست نداشت ولی شوهرش عاشقش بود خودش رفت اقدام کرد و به راحتی جدا شد...بنظرم میشه عزیزم

سلام یه مادر هستم ک دوتا کوچولوی ناز دارم خیلیم دوسشون دارم میشه برای سلامتی دردونه هام یک صلوات بفرستین  

آره دیدم.

باید دلیل بسازن! 

وقتی طول بکشه و سردی توی زندگی پیش بیاد و مرد رو تحت آزار و اذیت بذارن بالاخره طلاق میده. اگر هم نداد باید راه های دیگه رو بره.

مثلا یکی از راه ها اینه که اونقدر فحش به خواهر و مادرش بدی تا بگیره عین کیسه بکس کتکت بزنه(پیشنهاد نمیشه البته!)

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)
2706