2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۴۰ روز .روز اول ۱۰۰ بار.روز دوم ۲۰۰ بار.روز آخر میرسه به۴۰۰۰ مرتبه

منم همین مدلی و صلوات ختم کردم گره بزرگی بود تو زندگیم یعنی یکیو دوس داشتم ناراضی بودن هر دو طرف دقیقا چهل روز تموم شد عقد کردیم البته همسرمم همون صلواتو ختم کرد 

😊
2731
منم همین مدلی و صلوات ختم کردم گره بزرگی بود تو زندگیم یعنی یکیو دوس داشتم ناراضی بودن هر دو طرف دقی ...

واقعا؟مشکل منم دقیقا همینه تو را خدا دعام کنید

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما...
منم همین مدلی و صلوات ختم کردم گره بزرگی بود تو زندگیم یعنی یکیو دوس داشتم ناراضی بودن هر دو طرف دقی ...

ختم صلواتتم میگی عزیزم؟

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما...

بچه یچیز بپرسم...بهم نخندین.من مشکلم اینه به شوهرم شک دارم چند ساله.هنوز دلم قرص نشده...ترامادول ازش پیدا کردم...ترک کرده ولی دوساله بهش شک دارم میترسم کاری کنه...بنطرتون به من جواب میده این ختم.اصلا بدرد من میخوره

هر چه میخواهی ببر.اما مرا از یاد نه
2738
میشه بپرسم حاجتت چی بود که روز دوم گرفتی؟

خونمون اصلا فروش نمیرفت .وقتی این ختم رو شروع کردم تو همون روز دوم هم مشتری اومد هم پسند کرد هم قولنامه نوشتیم.

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
واقعا؟مشکل منم دقیقا همینه تو را خدا دعام کنید

عزیزم ان شاالله به هم میرسید فقط باید صبور باشید دو طرف بعدشم ایشالا مث من استرس بارداری و بچه دار شدن نداشته باشید چون یکبار سقط کردم الانم باردارم هفته هفت ساکو ندیدن لکه بینی هم دارم گفتن خارج رحمیه باید سعی کنی سقط کنی منم الان استراحتم دوسه هفته دیگه میرم سونو با خودم گفتم حتی اگه خارج رحمی باشه سقطش نمیکنم حتی اگه بمیرم مگه اینکه خودش بیوفته

😊
بچه یچیز بپرسم...بهم نخندین.من مشکلم اینه به شوهرم شک دارم چند ساله.هنوز دلم قرص نشده...ترامادول ازش ...

بله به نیت خوشبختی و عاقبت به خبری زندگیت بردار و سر به راه شدن شوهرت

برای ظهور امام زمان صلوات
ختم صلواتتم میگی عزیزم؟

عزیزم باید به ختمی که میگی اعتقاد داشته باشی من روز اول یک دور تسبیح صلوات میفرستادم دوم دو دور سوم سه دور همیطور تا چهل روز هر روز یک دور اضافه میکردم خوب شد تاپیکو زدی اینقد دلواپسم مغزم دیگه از کار افتاده با دیدن تاپیکت یاد اون ختمم افتادم برا خودم از امروز ختم شروع میکنم

😊