2733
2734

الان دیگه ۵هفته و دورزمه ولی اصلااااا حالت تهوع و اینا ندارم اصلا هیچ علامتی ندارم ک ثابت کنه باردارم آزمایشم هفته ی پیش مثبت شد با بتای۶۷۰ پس چراهیچ علامتی ندارم فقط سینه درده و وقتایی هم زیاد سرپاهستم یچیزی اندازه گردو تو سمت راست شکمم حس میکنم ینی میشه الکی بوده باشه آزمایشم😥😭😭😭

نی نی خوشگلم مرسی ک اومدی تودلم😍😍عاشقتم بااینکه ندیدمت۹۸/۳/۲۳آزمایشم مثبت شد�👪نفس مامان بابا منتظرتیم...همسرم همه زندگیمه❤

از دومین ماه بارداری یعنی وقتی ماه اول پریودت تاخیر داره نه

از موعد پریود دومت حالت تهوع شروع میشه

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  

واااا عزيزم هفته اولي توقع داري هي وياركني 

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اولا خیلی زوده واسه شروع علایم ثانیا همه خانومها که ویار ندارن.بعضی ها هیچ علامتی ندارن

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
2738

علایم از هفته ۷ شروع میشه . درضمن من سر پسر اولم نمیدونستم تهوع چیه رااااحتتتتت بودم . ولی سر دومی از هفته ۷ تهوع اومد تا اخر ماه ۵ پدرم دراومد

نویسنده ؛ پژوهشگر ؛ تحلیلگر مسایل اقتصادی و مولف . دکترای اقتصاد هستم !  خداوند را شاکرم بخاطر خانواده و سلامتی ام 

هرکسی یه علائمی داره منم همین حس ها رو داشتم.ولی یکشنبه دکتر ناامیدم کرد که جنین تو ۴هفته رشدش متوقف شده وباید سقط شه.ان شالله که بارداری سالمی رو پیش روداشته باشی 

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍

نه عزیزم.منم اصلا تو کل بارداریم نه تهوع داشتم نه ویار نه حتی هوس چیز خاصی و میکردم.منم فقط سینه هام حساس شده بود و درد میکرد.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
از دومین ماه بارداری یعنی وقتی ماه اول پریودت تاخیر داره نه از موعد پریود دومت حالت تهوع شروع میشه

عه واقعا؟

نی نی خوشگلم مرسی ک اومدی تودلم😍😍عاشقتم بااینکه ندیدمت۹۸/۳/۲۳آزمایشم مثبت شد�👪نفس مامان بابا منتظرتیم...همسرم همه زندگیمه❤
علایم قبل ازمایشت رو میشه بگی مثلا درد پری داشتی

اره خیلی

عه واقعا؟

بله عزیزم

نداشته باشی ک بهتره

من تا بعد زایمانمم حالت تهوع داشتم خیلی سخت بود بارداریام

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
2706