2737
2734

من سالهاست ذهن اشفته ای دارم 

روز به روز وضعم بدتر میشه

خیلی دکتر رفتم

اکثرشون اصلا بهم توجه نکردن و به حرفم گوش ندادن

بعضیاشون هم یه قرص تکراری واسم مینوشتن که بهشون میگفتم اثری روم نداره و تغییر نکردم و تازه عوارض هم داشت واسم اما بازم مینوشتن 

الان به جایی رسیدم که از هرنوع اختلال روانی یه قسمتیشو دارم

من کسی رو میخوام باهام حرف بزنه و بهم بگه که مشکلم چیه و راهکار بده که حلش کنم اگه هر مشاور اینجوری میشناسید بهم معرفی کنید هرشهری که باشه میرم

و بزرگترین مشکلم اینه که مثلا واسه درس خوندن دوروز میخونم بعدش یهو حس بدی بهم دست میده و دلم میگیره و تا چند روز همش خوابم 

این اتفاق واسه همه کارهام میوفته حتی مسواک زدن و نماز خوندن یجورایی زود سست میشم و اراده ندارم و دلم میگیره

ایا این دو قطبی شخصیتیه؟

بنظرتون کتاب خوندن افسردگی و این اختلال ها رو رفع میکنه ؟

ببخشید قسمتون دادم ولی کسی رو ندارم که کمکم کنه

انشالله زود حالت خوب میشه عزیزم

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

واسه اونجور بیماریها تلقین مهمه عزیزم بخودت نگو مریضم و... قرص و مشاور اثر نداره خودت باش و تلاش کن روز به روز بهتر میشی

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

حتما مشاکر خوب پیدا کن،ولی کلا خودت فقط میتونی به خودت کمک کنی،کتاب بخون،فیلم ببین،ورزش کن،ورزش تمام هورمون ها رو تنظیم میکنه،ولی ورزش منظم و مکرر

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
2738
واسه اونجور بیماریها تلقین مهمه عزیزم بخودت نگو مریضم و... قرص و مشاور اثر نداره خودت باش و تلاش کن ...

چرا به این بنده خدا میگید مشاوره اثر ندارد

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید
واسه اونجور بیماریها تلقین مهمه عزیزم بخودت نگو مریضم و... قرص و مشاور اثر نداره خودت باش و تلاش کن ...

بخدا من 4ساله تمام سعیمو کردم و حالم خوب نشد

نیاز شدید به یه مشاور و دکتر خوب دارم

2706