2737
2734
عنوان

هرکی تو سایت منو شناسایی کرده بیاد بگه😢

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 100 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کی منو میشناسهههه؟؟؟؟

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
2728

من عزیزم..از وقتی ک اون ظرفاتو برای تنوع رنگ کردی..تو خونتون دیدمش😊

ولی نمیگم کیم

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
نه والله نمیشناسم همسایه ما یه دختر ناز داره دماغش مثل شما نیست ذو سالشه ادم میخاد با یه لیوان اب قو ...

چی میگی😁

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔

من فقط به یه نفریه کم شک داشتم باتوجه به حرفاش، فکر میکردم شایدبشناسمش،عکس شو تو تاپیکای عکس بازی دیدم،فهمیدم اونی که فکرمیکردم نیست😄

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2738
تو دختر همساده دیوار ب دیوار مایی الانم تلویزیونتون رو عصر جدیده شامم تصمیم نگرفتی چی بپزی

نه رو پویاست😁

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔

لامصب میذاشتی یه ساعت بعد

ماشالا شلوعم شد🤦‍♀️

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍
این که منم

آخی نازی چرا مامان میره سر کار اینقدر جیغ میزنی کوچولو

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

من میشناسمت دختر همساده هستی . چه خبر از آقای مجری.   

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2706