2733
2734

سلام دوستان من خودم رو موادغذایی حساسم تصمیم گرفتم واستون طرز تهیه سوسیس خونگی بزارم تا درست کنید و لذت ببرید!!!

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

سینه مرغ۴۰۰ گرم-ران مرغ ۴۰۰ گرم-پنیرپیتزا ۱/۲پیمانه سرپر-سیر ۵ عدد (من خودم ۳ حبه متوسط میندازم که خیلی بو نده)--زرده تخم مرغ یکی-اردسفید،نشاسته ذرت ،شیرخشک از هر کدام ۲ قاشق غذاخوری-فلفل قرمز ،سیاه ،سفید از هرکدام ۱ قاشق چایخوری-آویشن و زنجبیل از هرکدام ۱ قاشق مرباخوری! جوزهندی ؛پودر هل؛و دارچین از هرکدام یه قاشق چایخوری-نمک 3قاشق مرباخوری--میخک یه پنس

روغن ۱/۴پیمانه __ابتدا سیررا با مرغ چرخ کرده سپس تمام ادویه ها و روغن و زرده تخم مرغ و پنیر را اضافه کرده خوب مخلوط کنید بعد ۵ قطره اسانس دود (در صورتی که بخاین دودی بشه ها۳۰ قطره) اصافه کرده و باز چرخ میکنیم !!

: بعد میریزین تو رول سوسیس میبندین با نخ محکم !!میزارین ۳۵ دقیقه بخرپز بشه

راسی اگه دوس دارین پف کنه ۱/۲ق چایخوری بکینگ پودر بریزین

رول سوسیس از لوازم قنادی متری بخرین !!در ضمن میتونید مثل من پنیر پیتزا رو حذف کنید به جاش ۲ ق غذاخوری ارد سفید به دستور اضاف کنید واقعا طعمش بهتر از پنیر شد امتحان کردم 

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
2706