2733
2734
عنوان

شوهرم میگه عذاب وجدان نگرفتی غذا درست نکردی

| مشاهده متن کامل بحث + 11191 بازدید | 382 پست

وا غذاتو با لذت میخورد ی    میگفتی تو هم عذاب وجدان نداری دیر به دیر غذای رستورانی  واسه زن و بچت می گیری؟ ؟

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا تو بدترین شرایط وقتی زیر یه پستی چشمم به عکس پروت میفته حالم خوب میشه؟ چرا واقعا؟ مخصوصا وقتی کا ...

خخخخ بم نمیاد جدی شم؟؟ تو دنیای واقعیم اگه زیاد جدی شم همه بم میخندن😐😁

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
خیلی آدم ناراحت میشه‌.. یادمه منم باردار بودم و ویار شدید به مرغ داشتم با مادرشوهرم زندگی میکردیم من ...

چه بد

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2731
تعریف نکردم عزیزم میخوام بگم درک نداره وگرنه وقتی زن یا شوهر نتونن کاری رو انجام بدن طرف مقابلش باید ...

انشالله که به پای هم پیر شید عزیزم

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
واقعا متاسفم برای ادمایی مثل شما که منظور بعضیا رو متوجه نمیشید

اوکی ی زحمت بکش جای خوده منم متاسف باش حوصله ندارم

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

من معمولا کاری میکنم تا شوهرم‌قهر کنه تا سهم‌بیشتری بهم‌برسه😎😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
حساس شدی باخنده میگفتی وظیفته 

آخه وقتی بارداری وضعیت فرق میکنه دوست داری همسرت بهت توجه بیشتری کنه بهت بگه هوس چیزی داری بگو برات بگیرم یا بگه نوش جونت این پولها ارزشی ندارن 

اما وقتی تو بارداری اونم با این مشقت ؛ این حرفو ازش میشنوی خیلی واسه آدم سنگینه

منظورمنو بدمتوجه شدید خانوم محترم

اخه همچین برداشتی ازحرفتون نمیشد..ب نظرمنم خیلی بی موقع بود حرفتون.خدا شوهرتو سلامت نگه داره واست..ولیکن خب اخه هرسخن جایی و هر نکته مکانی دارد..

علی و عسل زیبای من❤
باید جلو خودت درس کنه از این اماده ها 10تومنی نگیر اینا الکی ان،اون مزه اش تلخه محشرمیکنه من بانبات ...

سفوف چیه

تصمیم گرفتم از این به بعد با احساسم❤پیش برم نه با منطقم💤
شوهرم عادت داره تند تند غذا بخوره ؛ زود خورد رفت کنار ؛ بعد به من که داشتم آروم غذامو میخوردم با نگا ...

شمام‌میباس بگی عذاب وجدان نگرفتی یه بچه کاشتی که من هیچکار نمیتونم بکنم حالمم بدکردی

خدایا مرسی منو به ارزوهام میرسونی
فدات شم دیگه املت که کاری نداره    

شما یا باردار نشدی یا ویار نداشتی. من سه ماه اول اصلا نمیتونستم از جام پا بشم همش خواب بودم .حتی نمیتونستم یه خیار گوجه خورد کنم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
شوهرم عادت داره تند تند غذا بخوره ؛ زود خورد رفت کنار ؛ بعد به من که داشتم آروم غذامو میخوردم با نگا ...

وا من شوهرم شبا که میرم خونه بهش میگم چی درست کنم میگه هیچی استراحت کن حالا میام یه چیزی میخوریم