2733
2734
عنوان

خصوصیات مردان

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 61 پست
ایش مگ هر دختری شوهرنکن پیردختر خیلی از خارجیا ازدواج نمیکنن فرهنگش متاسفانه اینجا جا نیفتاده وگرنه ...

یا شما پسری یا نمیدونم چی بگم

parvjam  &  parvazman قدیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چون کسی که ارزشش داشته باش وجودنداره و هرکی هم بخوادازدواج کن باید تو زندگی گذشت داشته باش که من اهل ...

همه مثل هم نیستنا

دیگر قوی شدم  میبینم میخندم    رد می شم  
چیکار میخای بکنی پس پیر دختر بشی 

دلت خوش با این فرهنگ‌سازی کردنت

مگه زنی که ازدواج می‌کنه پیر نمیشه؟؟ چرا باید از کلمه‌ی «پیردختر» به عنوان تحقیر و منفی‌‌‌‌‌نگری استفاده کنی!؟ پیردختر چرا پایین‌تر از پیرزنیه و چرا پیرزن ارجحیت پیدا می‌کنه در نگاه بعضی از افراد؟؟

زن بدون مرد هویت داره. مرد هم بدون زن هویت داره. این به خصوص توی مدرنیته طبیعیه که بدون همدیگه بدبخت و داغون نباشند و انتخاب کنند مجرد بمونند. 

خنده‌دار است که فکر کنیم خاطرات کاملاً پاک می‌شوند، آن‌ها وارد ذهن شما می‌شوند و به‌همین‌خاطر است که الان یک حافظه دارید. اما در واقع مجموع آن‌ها با هم یک چیز را می‌سازد و آن همه چیز ماست.
دلت خوش با این فرهنگ‌سازی کردنت مگه زنی که ازدواج می‌کنه پیر نمیشه؟؟ چرا باید از کلمه‌ی «پیردختر» ب ...

احتیاجاتشون چی؟؟؟ اونجا یه جور دیگس

parvjam  &  parvazman قدیم
2706