2733
2739

سلام

شما وقتی یه فامیل میاد خونتون که بچش وحشتناگ بی تربیت و فضوله و مثل تراکتور کل خونه رو نابود میکنه چه طور برخورد میکنید؟ 

سواله برام بدونم مادرایی ک بچه هاشون اینجورن چجور روشون میشه برن خونه کسی

و چطور اینقد ریلکسن البته بایدم ریلکس باشن چون وسایل خونه خودشون نیس

ی فامیلی داریم ک نزدیکم هست بچش خیلی بیش فعاله وقتی میاد از اول تا اخرش سر پاست اگه جلوشو نگیری کل خونه ام نابود میکنه و واکنش مامانش فقط اینه الان بلند میشمااااا و هیچوقت تو این ۸ سال بلند نشده😐شما که تربیت نمیکنید لاقل بذارید ما بزنیمشون البته من با زدن موافق نیستم ولی یجاهایی دیگه عصبی میشم بیشتر دوس دارم مادر پدر بی ملاحظشو بزنم 

خواهشا اگه اینجورید بچع نیارید نگران کاهش جمعیتم نباشید 😏

به امید روزای خوب...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان میریزن سرت😔

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2738

راستش ما هیچوقت دعوت نمیکنیم. یعنی این پیشنهاد همسرمه. 

چون خیلی از شلوغ کاری بدمون میاد 

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

نمیشه دیگه رو من حساب شده باید نگران کم جمعیت بودن کشور باشم😂😂😂

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

فقط اونجا که گفتی تو این هشت سال بلند نشده 😐😂😂😂😆😹

تنها یکی خواهد ماند، که از من قوی تر است                  و تو را از او گریزی نیست ؛ از دیر باز می شناسمش نامش تنهایی است .....
2706