2737
2739
عنوان

جاریم ب شوهرم پیام داد

| مشاهده متن کامل بحث + 2722 بازدید | 142 پست
اخی اون جاریمیو دیدم که باهاش صمیمی بود چ گندی بالا اورد همه خانواده ام قبولش داشتن این ک دیگ هیچی

چه گندی??

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زور بزن 

😣😣همه جوارحم درهم تنیده شد ولی نیومد😁

از صبح زانو وپاهام درد میکنه الان زمین گیر شدم ازبس راه رفتم.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2728
شاید کاری داشته غریبه نبود که. از جاری قول ساختینا

هیچ کاری نداشنه جز چرت و پرت گفتن و درد و دل شوهر من ادم بی جنبه ایه ب درد و دلای اون گوش کنه منو سگ در خونشم حساب نمیکنه 

2740

خو جاری رو بلاک کردی...بقیه رو چی...چون شوهرت مورد داره تاکی میخوای زنی نیاد دورش...تا کی میخوای پیش خانما نبریش ک ی وقت دوباره هوایی نشه...آخه این زندگیه....خداییش این چ زندگیه ک شما میکنید...جاری ک زن برادرشه...قطعا شوهرت میره تو خیابون بقیه زنا چین...زمونشم جوریه ک آقایون و خانمای متاهل خیانتکار در کسری از ثانیه همو پیدا میکننو باهم جور میشن....پس الکی خودتو خسته نکن

در دو چشم من نشین ای آنکه از من من تری...! حضرت مولانا
خب منم خیلی وقتا پیش اومده با برادر شوهرم کار داشتم اینجوری پیام دادم بهش...چقدر حساسی.😕

برای منی که یدفعه ضربه خوردم حساسم؟؟؟؟حساس نباشم چکار کنم چقدر زود قضاوت میکنی

شما اعصاب خودتون ضعیف شده به خاطره خیانت هایی که بهت شده ولی قرار نیست فکرکنی همه دوست دارن با شوهرت باشن این طرز فکر را از خودت دور کن چون خودت را از بین میبیری و پیر میکنی شوهرت هم هر روز جوون تر از دیروز 

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........
ویرایش کردم خخخ

چندوقته ندیدمت دلم برات تنگولیده بود😻

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
برای منی که یدفعه ضربه خوردم حساسم؟؟؟؟حساس نباشم چکار کنم چقدر زود قضاوت میکنی

خوب یبار که جمعین به همشون بگو دوس ندارم به شوهرم پیام بدین

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹