2737
2739
عنوان

بچه ها من اصلا نمیدونم کی باردار شدم....

| مشاهده متن کامل بحث + 3912 بازدید | 144 پست
خجالت کشیدم🤣🤣🤣🤣

آره خودمو ميذارم جات يه جورى ميشم😖

حالا قسم و آيه بيار كه بابا ما كارى نكرديم مگه كسى باور ميكنه😂

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کاندوم.ولی یبار پرخطر بود که قرص خوردم و بلافاصله بعدش پریود شدم

روی کاندوم رو خوندی؟ نوشته تا ۹۷ درصد از بارداری جلوگیری میکنه خخخخ

تکیه گاهم فقط خداست ،در پناه خدا همه چیز شیرین میشه 
وایییی چقدر شکه شدی

خیلی خوشحال شدم😂😂ولی چون راکوتان میخوردم میگفتن ناقصه باید بندازی خیلی گریه میکردم😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2731
اونم اعتمادی نیس یا سوراخ هست یا میشه بالاخره پیش میاد دیگ

ديگه بايد حواستون باشه

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
سلام  مرسی گلم  اره این اواخر همش تو سایتم  اصلا فکرشم نمیکردم باردار باشم

انشاءالله صحیح وسالم به دنیا بیاد فندقت،منم4روز عقب انداختم فقط سینه هام درد دارن نه کمر درد نه دل درد برعکس ماهای قبلم،علائمت چیی بود عزیزم؟واژنمم خشکه خشکه

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤
2738
آره خودمو ميذارم جات يه جورى ميشم😖 حالا قسم و آيه بيار كه بابا ما كارى نكرديم مگه كسى باور ميكنه😂

نه دیگه اولین نفر خواهرم فهمید بردتم سونو گف واژینال گفتم چیییی نهههه نمیشههه گف ینی چی چقد بدشانسی توووو😂😂😂😂بعدش گواهی گرفتم واسه خودم😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

از آخرین پریودت حساب کن متوجه سن بارداریت میشی.

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
نه دیگه اولین نفر خواهرم فهمید بردتم سونو گف واژینال گفتم چیییی نهههه نمیشههه گف ینی چی چقد بدشانسی ...

خخخخخ واااى😂

2706