2737
2734
عنوان

خانما iui هرکی کرده لطفا فقط اون بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 183 بازدید | 52 پست
عکس ندیدم عزیزم کجا گذاشتی؟؟؟

مهربانو یکم پیش دوباره تخمدانم تیر میکشید

۵ ساله منتظر ی نی نی ام خدا تو که بنده هاتو تنها نمیزاری من جزتو امیدی ندارم خودت همه کسایی که منتظر ی نی نی خوشگلن خوشحال کن منم همینطور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی هم کف کرده ها،ان شالله که خیره عزیزم صبح روز چندمت هست؟؟؟

صبح روز ۱۲هم بود ینی بنظرت مثبت میاد؟

۵ ساله منتظر ی نی نی ام خدا تو که بنده هاتو تنها نمیزاری من جزتو امیدی ندارم خودت همه کسایی که منتظر ی نی نی خوشگلن خوشحال کن منم همینطور
2731
اگر صبح روز 13 هست حتماااااا برو آزمایش به حرفم گوش کن پشیمون نمیشی حداقلش اینه که تکلیفت با خودت مش ...

فرداروز ۱۳هم هس بنظرت برم ینی؟

برو خواهرم برو نهایتا روز 14 برو دیگه

ینی تو میگی iuiکردم ولی دوره من که ۲۸ روزه بود الان فرقی نکرده بازم روز۲۸ اگه پری بیا میاد؟

ینی تو میگی iuiکردم ولی دوره من که ۲۸ روزه بود الان فرقی نکرده بازم روز۲۸ اگه پری بیا میاد؟

راستی من فردا برم آز ناشتا برم؟

2738