2737
2734
عنوان

خانما iui هرکی کرده لطفا فقط اون بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 183 بازدید | 52 پست
انشالله كه ميشه عزيزم نگران نباش 

فداتشم انشالاه😘

۵ ساله منتظر ی نی نی ام خدا تو که بنده هاتو تنها نمیزاری من جزتو امیدی ندارم خودت همه کسایی که منتظر ی نی نی خوشگلن خوشحال کن منم همینطور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متوجه نشدم روز چندم iuiبی بی گذاشتی هاله افتاد؟منم همون روز بی بی بزارم

دقیقا روز یازدهم و دوازدهم صبح زود که ادرار غلیظ باشه خیلی خوب بی بی چک رو نگاه کن تا هاله رو ببینی اگر نبود نگران نباش صبر کن تا روز 14

الحمدالله رب العالمین 
2731
دقیقا روز یازدهم و دوازدهم صبح زود که ادرار غلیظ باشه خیلی خوب بی بی چک رو نگاه کن تا هاله رو ببینی ...

باسه عزیزم فردا روز ۱۱ پس فردا ۱۲هم

۵ ساله منتظر ی نی نی ام خدا تو که بنده هاتو تنها نمیزاری من جزتو امیدی ندارم خودت همه کسایی که منتظر ی نی نی خوشگلن خوشحال کن منم همینطور
سلام انشالله مثبته گلم، منم با اولین iuiباردار شدم😊 خواهرمم الان 11روزه iuiکرده خداکنه واسه اونم ...

ایشالاه همه امسال مامان شن همه منتظرای نی نی 

باسه عزیزم فردا روز ۱۱ پس فردا ۱۲هم

ببخشید عزیزم الان دارم خوب فکر میکنم میبینم که روز 12 و 13 بود که هاله انداخت که عصر سیزده هم رفتم آزمایش چون دیگه طاقت نواشتم در ضمن دردهای پریودی هم از روز یازده اومد سراغم دوباره کمر درد و دل درد و اینا عینا پریودی

الحمدالله رب العالمین 
2738
ببخشید عزیزم الان دارم خوب فکر میکنم میبینم که روز 12 و 13 بود که هاله انداخت که عصر سیزده هم رفتم آ ...

من روز ۱۰ هستم هنوز که هبری نیس یدفه صبر میکنم تا۱۴

من روز ۱۰ هستم هنوز که هبری نیس یدفه صبر میکنم تا۱۴

آره صبر کن همون 14 برو مثلا امروز صبح که روز 14 هستم حالم کلا فرق میکرد سر گیجه داشتم و اینا اگر امروز میرفتم آزمایش به احتمال زیاد بتام بالاتر بود

الحمدالله رب العالمین 
آره صبر کن همون 14 برو مثلا امروز صبح که روز 14 هستم حالم کلا فرق میکرد سر گیجه داشتم و اینا اگر امر ...

واااای چقد انرژی گرفتم ازت عزیزم میشه بیای تل بحرفیم سوالامو ازت بپرسم علایم داشته باشم بپرسم؟

آره صبر کن همون 14 برو مثلا امروز صبح که روز 14 هستم حالم کلا فرق میکرد سر گیجه داشتم و اینا اگر امر ...

مهربانو من ازامرو درد پری دارم ینی کمه ولی شبیه درد پری کمرم

عکس ندیدم عزیزم کجا گذاشتی؟؟؟

چطوری ریپلای کنم برات بلد نیسم  تو تایپیک گذاشتم

عکس ندیدم عزیزم کجا گذاشتی؟؟؟