2737
2739
عنوان

معیارهای زیبایی(چی توچهرتون بهتون اعتمادبه نفس میده؟)

| مشاهده متن کامل بحث + 880 بازدید | 114 پست

ظریف بودن تمام اجزای صورتم. خانم یکی از دوستای شوهرم که برا اولین بار دیده بودم میگفت وای که چقدر ظریفه ادم میترسه بهش دست بزنه بشکنه. مثل عروسکای مینیاتوریه. چند نفر دیگه هم بهم گفتن مثل عروسک مینیاتوری هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برید کنار من اومدم 😎😎 البته تنها چیزیه که دارم 😕

تنها یکی خواهد ماند، که از من قوی تر است                  و تو را از او گریزی نیست ؛ از دیر باز می شناسمش نامش تنهایی است .....
2728
چشام ، دماغم لبام و فرم صورت و موهای پرپشتم ابروهام زشته فقط 

چراعزیزم؟

زن هرچقدر هم که بزرگــــ شودهمـــسر شودمــادر شودمادربزرگــــ شوددرونش هنوز هم “دختــــری” کوچک چشم انتظار است انتظار میکشد برای لــوس شدن،محبتـــ دیدن،دستی میخواهد برای نوازش،و چشمی برای ستــــایش مهم نیست چند سالـــــه شدی زن که باشی،دنیایت هنوز صورتیستــــــ💄📿👢💍👗👠👛💞

خداییش خودم رو تو آینه میبینم دچار کمبود اعتماد به نفس میشم 

کلا از خودم ناامیدم

دوستای مهربونم میشه برای ارامشم و موفق شدنم با دلای پاکتون یه صلوات مهمونم کنین؟😘 اگه خواستین بهم بگین فرستادین منم براتون جبران کنم 🥰
ظریف بودن تمام اجزای صورتم. خانم یکی از دوستای شوهرم که برا اولین بار دیده بودم میگفت وای که چقدر ظر ...

جوون بابا اینجا همه عروسکن 😂😀ببینمت

تنها یکی خواهد ماند، که از من قوی تر است                  و تو را از او گریزی نیست ؛ از دیر باز می شناسمش نامش تنهایی است .....
2738
ماشالله همه خوشگلن تو نی نی سایت😕این درب و داغونا تو خیابون کی ان پس

منم من

2706