2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ ربطی به هم ندارن باید هر دو سونو بری، آزمايش اگه اولی خوب باشه دیگه لازم نیست... 

سونو اول که یه عدد ان تی اندازه میگیرن چیز خاصی نیست! 

دومی که باید بطن های مغز، حفره های قلب، معده، مثانه، کلیه ها، دست، پا و.... بررسی بشه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2728
اگه سونو مشکلی باشه چی میشه؟؟

انشاالله که نداره چرا فکرای بد میکنی, اگه خدایی نکرده هم مشکلی باشه تصمیم میگیری که نگهش داری یا نه, مطمئن باش اگه نری تا اخر بارداری استرس میگیری که چرا نرفتم

2740
انشاالله که نداره چرا فکرای بد میکنی, اگه خدایی نکرده هم مشکلی باشه تصمیم میگیری که نگهش داری یا نه, ...

نه قصد دارم برم سونو انومالی رو.همیشه همسرم دلداریم میده میگه خداروشکر همه چی خوب بوده تاحالا به بعدم خوبه انشالله

نه قصد دارم برم سونو انومالی رو.همیشه همسرم دلداریم میده میگه خداروشکر همه چی خوب بوده تاحالا به بعد ...

فکرکنم شما منطورت ازمایش غربالگری بود که نری, اونو دکتر منم واسم ننوشته بود گفت چون اولی خوب بوده, ولی من چون استرس داشتم رفتم, ولی دورو بریام هیچکدوم نرفتن چون مهم نیس

چرا نری اگه خدایی نکرده مشکل داشته باشه چی؟

اخه با هرکی صحبت کردم گفته اگه غربالگری مرحله اول مطلوب باشه دیگه نمیگن برو بعدی رو.اخه من و همسرم هیچ مورد مشکل ژنتیک و معلولیت و این چیزا تو خانوادمون نداریم خداروشکر.هزینه هام بالاس اخه.

فکرکنم شما منطورت ازمایش غربالگری بود که نری, اونو دکتر منم واسم ننوشته بود گفت چون اولی خوب بوده, و ...

دکترمم از غربالگری راضی بود.ولی دکترا واسه محکم کاری و اطمینان اینا میگن برو.دکتر منم گفته اگه موقعیتشو داری ینی از لحاظ مالی میتونی برو.آدم اگه بخاد میتونه پولشو مهیا کنه ولی اگه واجب نباشه حداقل پول جای دیگه به کار میاد.

هیچ ربطی به هم ندارن باید هر دو سونو بری، آزمايش اگه اولی خوب باشه دیگه لازم نیست...  سونو اول ...

میدونم.حتما میرم.حرفم در مورد آزمایش  بود.که خیلی هم گرون میاسته حدوده 400هزارتومن