2733
2739
عنوان

حاجت دارا بیایددد😍🌸🌸🌸

540 بازدید | 112 پست

امروز برایت اینگونه دعاکردم! خدایا!

بجز خودت به دیگری واگذارش نکن! تویی پروردگار او!

پس قرارده بی نیازی درنفسش! یقین دردلش!

اخلاص درکردارش! روشنی دردیده اش! بصیرت درقلبش!

و روزى پر برکت در زندگیش

🌸آمین یا رب العالمین🌸

الهی که به حق محمد وآل محمد(ص)حاجتتون روا ودلتون شادبشه😘

عزیزای دلم به نیت حاجت رواییتون سوره کوثر میخونم

🌹شماهم به نیت سلامتی وظهور  امام زمان(عج‌)صلوات بفرستید🌹

التماااااااس دعا🙏

میشه واسه سلامتی امام زمان(عج)و حاجت روایی خودت ومن ☺یه صلوات بفرستی؟😚ممنونم مهربون❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من صلوات فرستادم

🍃وَاللهُ یَعلَمُ مَا فِی قُلوبِکُم 🍃خداوند می فرماید : حواسم هست چی تو دلت می گذره ..🍃.. دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست🍃هر که راهیچ به کف نیست🍃به دل آهی هست ..🍃.. مراقب حرف زدنمون باشیم پشت هر اکانت مجازی یک قلب واقعی در حال تپیدنه...🍃
2731

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 

خدایا به قلبم آرامشی بده از جنس خودت 😔❤
2738
سلام.التماس دعا اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

الهی به زودی زودحاجت روا بشی ودلت شاد بشه عزیزم خوندم

میشه واسه سلامتی امام زمان(عج)و حاجت روایی خودت ومن ☺یه صلوات بفرستی؟😚ممنونم مهربون❤
اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم  اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم  اللهم صل ...

برای سلامتی بچه منم دعا کنین لطفا مشکوکه به سی پی

فرستادم عزیزم

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.
2706